niedziela, 19 lutego 2012

Witam was serdecznie na moim całkiem świeżutkim blogu!

Od razu na początku przyznaję się, że absolutnie nie miałby on szans na ujrzenie światła dziennego gdyby nie Sabinka. To ona mnie na niego namówiła, ba nie poprzestała na tym, ale pomogła mi to wszystko ogarnąć, bo ja jeżeli chodzi o zakładanie bloga jestem totalnie zielona niczym nowalijka na wiosnę. I to taka, która jeszcze głęboko w ziemi siedzi. Sabinko - dziękuję. Piękny banerek zawdzięczam Kasi Michalak, której jestem niewypowiedzianie wdzięczna. Kasiu - jesteś banerkową czarodziejką:) Dzięki!

12 komentarzy:

 1. Dziękuję:)I zapraszam, mam nadzieję, że będzie wesoło:)

  OdpowiedzUsuń
 2. bo Sabinka ma dar przekonywania a Kasia talent, ot co :)

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. archer - trudno się z Tobą nie zgodzić:) Żeby nawet mnie przekonać... A oporna byłam i bałam się, że sobie nie poradzę. A tu mam za sobą już pierwszego posta i pierwsze komentarze! Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja chciałam Pani powiedzieć, że bardzo podobały mi się Pani książki o "Uroczysku" - to po pierwsze. Po drugie, nie tylko Pani zawdzięcza swój blog Sabince i Pani Kasi Michalak, ponieważ taką osobą jestem również ja: http://www.karolinalaube.blogspot.com/

  Pozdrawiam Panią serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak Sabinka i Kasia są dobrymi duszkami i przypuszczam, że nie tylko nas dwóch:) Cieszę się, że książki przypadły Pani do gustu, niedługo będzie trzecia o Majce. A blog przed momentem odwiedziłam: piękny jest:)
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam od czasu do czasu do siebie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. wypatrzyłam Panią na "sabinkowym czytaniu" no i opisy książek były tak zachęcające, że cała "trójka" opisująca malowniczy świat Malowniczego stoi na mojej półce i czeka na "pochłonięcie". A żeby nie popełnić tego błędu co z Kasią Michalak, co książki pochłonęłam w tempie ekspresowym i tęskno mi do nowych przygód bohaterów, "Uroczysko" od którego oczywiście zaczęłam, dzielę sobie jak tylko mogę, by przyjemność z czytania trwała jak najdłużej.
  Cieszę się z tego bloga bardzo, pomysł znakomity. I liczę na następne dzieła spod Pani pióra wychodzące.
  Powodzenia w wirtualnym świecie blogowiczek, będę zaglądać często;-)
  ciepło pozdrawiam - Basia;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam wszystkich zakochanych w Malowniczym! Pani Magdo obiecałam to jestem! Pozdrawiam Agnieszka ze Śremu

  OdpowiedzUsuń
 8. Pani Magdo obiecałam że zajrzę. Pozdrawiam wszystkich Agnieszka ze Śremu

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć, to ja - Ta Michalak od banerków. :D Cieszę się, że mamy nową pisarkę-blogowiczkę. Będę tu zaglądać!

  OdpowiedzUsuń
 10. Basiu - bardzo mi miło, że malownicze Malownicze znalazło się na twoich półkach:) Też tak mam, że trudno mi się rozstać z ulubionymi książkami. Ba nawet miewam tak, że jak skończę coś czytać, coś co szczególnie chwyciło mnie za serce, to przez jakiś czas nie mogę wciągnąć się w inną książkę, bo żadna jakoś mi nie pasuje:)

  Agusiu - jak fajnie, że zajrzałaś:) Na mejla za chwilkę odpowiem:)

  Kejt - moja ulubiona Ta Michalak:) Mam nadzieję, że czasami do mnie zerkniesz i choćby po to żeby zobaczyć jak się miewa banerek:)

  OdpowiedzUsuń