poniedziałek, 3 lutego 2014

Słów kilka o tym co i jak:)

Kordelina Chciwus Głodus (tak nazywa
Kordelię Tysiek:)) też życzy
Wam dobrej nocy:) Widzicie jak
urosła?
Chciałam tylko zakomunikować, że na górze pojawiła się zakładka z waszymi typami lektur obyczajowych dla zbłąkanego czytelnika. Nadal można wpisywać swoje typy jeżeli komuś coś przyjdzie do głowy. Można tez podać linki do recenzji na swoim blogu. z czasem będę uzupełniać. A za moment będę zbierać tytuły o dwudziestoleciu międzywojennym. Więc wy już myślcie co możecie polecić:) To po pierwsze. Po drugie doszły mnie słuchy, że co niektórych zdaniem omijam szerokim łukiem pisanie o polskich autorach. W sensie nie recenzuję. Otóż trudno mi się z tym stuprocentowo zgodzić. Pisuję o polskich autorach tyle tylko, że tak jak zapewne zauważyliście mój blog nie jest typowym blogiem recenzyjnym. Raczej takim misz masz o wszystkim co mi w duszy gra. Ale pomyślałam, że skoro tak to mam propozycję. Otóż z boku zamieszczam ankietę z przeczytanymi przeze mnie w styczniu książkami. Z tytułów możecie wybrać ten, którego recenzję mojego autorstwa chcielibyście przeczytać:) Ot taka zabawa, a co tam. Tytuł, który zdobędzie najwięcej głosów zostanie przeze mnie zrecenzowany niejako na Wasze zamówienie:)
Na koniec przekazuję wszystkim gorące całusy od Tymka, który dzisiejszego wieczoru był wyjątkowo wyznaniowy i surowo mi przykazał bym ucałowała tych co tam (czyli na blogu) o nim czytają. To przekazuję i dobrej nocy Wam życzę:)

5 komentarzy:

 1. Ciocia Agnieszka też Tymka całuje, ale, że jest pozbawiona internetu czyni to przeze mnie, czyli ciocię Irenkę, która też oczywiście całuje ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O rany Tysiek będzie zacałowany:) Przekażę mu jutro całusy, bo dzisiaj nasz pan wyznaniowy już śpi:) I oczywiście dziękuję w jego imieniu. Irenko uścisnij Agę ode mnie i siebie oczywiście też!

   Usuń
 2. Większość z tych lektur znam albo mam w planach, ale zainteresowało mnie Mitford, od razu w nocy zaklepałam sobie 4 tomy w bibliotece i od jutra startuję z lekturą. No i po co ja tam zaglądałam? Jakbym miała za małą kolejkę do czytania!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dorotko to znaczy, że poradnik działa! Skoro Ciebie udało się skusić to wychodzi na to, że spełnia swoje zadanie:)
   Całusy!

   Usuń
 3. Za tyśkowe całusy wielce dziękuję i odsyłam równie serdeczne uściski;-)
  Kordelia pięknie wyrosła, jakie ma świdrująco - magiczne spojrzenia;-)

  OdpowiedzUsuń