sobota, 1 grudnia 2012

Jak po ogień

Wpadłam tu tylko jak po ogień, choć wieczorem zapraszam już na "normalny" wpis:) Teraz tylko chciałam przypomnieć, że od dzisiaj głosujemy na najlepsze opowiadania świąteczne. Głosowanie trwa krótko więc nie zwlekajcie. Gdy w nocy robiłam ankietę przeliczyłam tytuły i przyszło ich aż 36!!! Piękny wynik, zupełnie się nie spodziewałam tylu świątecznych opowieści. Dziękuję Wam serdecznie wszystkim i każdemu z osobna za to, że chcieliście przyłączyć się do zabawy i że poświęciliście swój czas, dzięki czemu już od tylu dni pachnie u mnie świętami:)
Przypominam też o przepisach na święta i wigilię, no nie bądźcie tacy, zdradźcie co się u Was jada w te szczególne dni.
Jeszcze dziś pojawią się też na blogu (raczej wieczorem) okładki do świątecznego zbiorku. Będą trzy  propozycje i w waszych rękach zostawiam decyzję o wyborze którejś z nich. Z boku będzie ankieta i prosiłabym o to żebyście oddawali w niej swoje okładkowe głosy. Toż się rozbuchałam z tymi ankietami:) Ta z tytułami świątecznymi była pierwszą w moim życiu i tak się ucieszyłam, że udało mi się ją zrobić, że teraz ani chybi  zasypię blog ankietami:) Oczywiście żartuję. Znikam chwilowo bo choć jestem bardzo nieperfekcyjną panią domu to jednak po kilku dniach  nieobecności mój dom wymaga pewnych działań choćby i nieperfekcyjnych:)

8 komentarzy:

 1. Biedny Kubuś pewnie ślęczy nad projektami okładek!
  Kubuś jeszcze raz dziękuje za Lwów!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kubuś mówi że nie za ma co:) Lwów to jego konik:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiedz, że oprawię i powieszę w korytarzu :D Jeszcze raz bardzo dziękuję! Jest mega zdolny!

   Usuń
 3. Z przyjemnością czytam opowiadania nadesłane na ogłoszony przez Ciebie konkurs. Jeszcze się chwilę zastanowię i zagłosuję na mego faworyta.
  Trochę mi smutno, że nie zdązyłam sama nic naskrobać na zadany temat. Ale, co się odwlecze to nie uciecze i choć nie na konkurs, to coś tam u siebie kiedyś świątecznego w nastroju na pewno zamieszczę.
  Serdeczne pozdrowienia!:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaglądam i czekam w takim razie i na świąteczność u Ciebie i na głos u mnie.
   Pozdrawiam serdecznie:)

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Też się cieszę i nadal zaskoczona jestem:)

   Usuń
 5. Głupio biadać nad rozlanym mlekiem, ale chyba sensowniejsze byłoby, gdyby każdy mógł typować 5 najlepszych wg niego opowiadań, skoro tyle ma być "nagrodzonych".

  Ala S.

  OdpowiedzUsuń