czwartek, 19 grudnia 2013

Już nie ma dzikich Michałów na których zbierałam bursztyny...

Eeee po tytule pościka widać wyraźnie, że się nie wyspałam:)  Ale mniejsza o to:) Pamiętacie Michała Wiśniewskiego? Tego od "Ich Troje"? A widzieliście jego nowe wcielenie? Ja dopiero wczoraj się na niego natknęłam, a dokładniej maż mnie natknął, bo mi go pokazał. Dla mnie nie ten sam człowiek (chodzi o wygląd):) Co myślicie o takiej metamorfozie?


13 komentarzy:

 1. Wygląda teraz bardzo dobrze, byłam w szoku. A piosenka taka sobie, odkryłam, że on nie potrafi śpiewać... wiesz to smaaaaak, kwiaaaaat z chrypą na siłę ;) Ale przeboje Ich Troje były świetne. Mam nadzieję, że teraz mu wyjdzie, w sensie miłości i życia. Należy mu się w końcu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyszedł z niego przystojniacha :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przynajmniej teraz wygląda jak człowiek :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przede wszystkim teraz wygląda normalnie, ale muzyka mnie nie przekonuje póki co. Już wolałam te hity sprzed lat, dobre czy kiepskie, przynajmniej wpadały w ucho.

  OdpowiedzUsuń
 5. Madzia błagam ja Ciebie, może i wcześnie wyglądał jak dziwadło ale piosenki można było posłuchać, a teraz? Wczoraj właśnie ktoś na fb podrzucił filiżankę w połowie stwierdziłam,że moje uczy tego nie zniosą, nawet nowy image mu nie pomógł, temu Panu już podziękuję...
  Niektórzy chyba nie mają wyczucia kiedy ze sceny zejść z honorem ;))

  OdpowiedzUsuń
 6. Wygląda lepiej, ale wraz z wyglądem wzrósł mu poziom grafomaństwa! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oglądałam bez głosu. Przystojniak :)

  OdpowiedzUsuń
 8. OMG!!!! I Witold Dębicki????? nie wierzę;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Miałam okazję spotkać się z Michałem. Było bardzo miło i sympatycznie. Do "Czerwonej Głowy" zawsze będę miała duży sentyment, ale muszę przyznać, że zmiana jest bardzo korzystna. :-)

  Pozdrawiam
  Natalia

  OdpowiedzUsuń
 10. Chyba wolałam tamtego Michała i tamte piosenki :-/ nowa żona nowy image :-D

  OdpowiedzUsuń
 11. Teraz wygląda normalnie, dużo lepiej, jednak niestety śpiewać chyba nie potrafi.

  OdpowiedzUsuń
 12. W moim przekonaniu człowiek o urodzie charakterystycznej ( a do tego typu Michała W. zaliczam) powinien przyjmować indywidualny styl. Jednym będzie się podobał, innym nie; c' est la vie. W przeciwnym razie będzie wyglądał podobnie do innych, tylko ...ciut gorzej, bo jednak uroda (cokolwiek) nie ta. Mnie się podobał w poprzednim wcieleniu. Teraz to taki francik - elegancik. W tym szarym sweterku nieco lepiej, bo w płaszczyku - przestylizowany. Cóż, jestem wrażliwa na takie niuanse.

  OdpowiedzUsuń
 13. zmiana diametralna, jakby nie głos ciężko by było poznać;-)

  OdpowiedzUsuń