środa, 24 grudnia 2014

Moi kochani życzę Wam...


Nadeszły. Wyczekiwane, wyglądane, oświetlone ciepłem lampek choinkowych, otulone szelestem pakowanych prezentów, ogrzane uśmiechami najbliższych... Święta! Chciałabym Wam moi drodzy życzyć  ciepła. Tego od ognia z kominka i tego płynącego z serc najkochańszych, marzeń - wielu żeby zawsze miało się co spełnić, wiary w Mikołaja, w uśmiech i w mocny uścisk podanej ręki. Życzę Wam z całego serca najpiękniejszych, wymarzonych i szczęśliwych świąt :)
A żeby na pewno się spełniło dołączam tę oto kartkę. Kartka po raz pierwszy powędrowała z życzeniami w grudniu 1939 roku. Została wysłana z niemieckiego miasteczka do... Innego niemieckiego miasteczka, ale powędrowała w polskie ręce. I przetrwała od tego 1939 roku do dziś. A że wierzę że z kartkami jest tak samo jak z winem to ta przez tyle lat musiała nabrać mocy:) I skoro życzy wszystkiego dobrego to na pewno się spełni :)

 Żółte życzenia to od mojego męża:) I oczywiście ja się do nich również dołączam!

12 komentarzy:

 1. zajrzałam- Madziu Tobie również :)
  Wam wszystkim - rodzinnych <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Wzajemnie kochani! :) Kartka jest świetna! lubię takie starocie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za życzenia. Tobie również Kochana życzę zdrowych i rodzinnych Świąt.
  A karteczka - cudna ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Magduś za piękne życzenia i wzajemnie życzę Tobie i całej Twojej rodzinie - spokojnych, ciepłych, rodzinnych i radosnych świąt. Przesyconych miłością i dobrymi życzeniami;-)
  Wesołych Świąt;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesołych świąt Madziu. Weny twórczej pomiędzy posiłkami i spotkaniami w gronie najbliższej rodziny! Oddechu i spowolnienia w tych szybkich czasach gdzie wszystko jest na odpier... no ten :P
  przede wszystkim zdrowia i spokojnych szczęśliwych świąt i nowego roku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapewne już po Wigilii.W Święta życzę wypoczynku i radości w rodzinnym gronie. Świątecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pani Magdo, życzę wszystkiego najlepszego z okazji Świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, twórczej weny nieustającej i samych radości! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Narodziło się dzieciątko Boże w Betlejem, byli przy tym ludzie prości, potem przywędrowali trzej królowie i wielu innych gości. A ono rosło, piękniało, wyższe nad berło i koronę. To dzięki temu Dziecięciu niebo dla ludzi otworzone. Wesołych Swiąt Bożego Narodzenia, miłości która świat odmienia, a także szczęścia w Nowym Roku 2015, pokoju w sercu i na świecie życzy Helena

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkiego dobrego, zdrowia i spokoju ducha na następny rok. Wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wprawdzie już po Świętach, ale zostawiam życzenie Wszelkiej Pomyślności w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń