piątek, 24 kwietnia 2015

Tomikowe konkrety. Miłość niejedno ma imię już niedługo wpadnie w wasze łapki.

No to moi kochani nadszedł czas na tomikowe wieści.  Kuba złożył, okładkę już wieki temu wybraliście teraz czekam na zamówienia. Procedura ta sama  co przy poprzednich edycjach.
Czyli reasumując: Koszt jednego egzemplarza to 15 złotych + koszty przesyłki. Przesyłkę wycenię jak zważę egzemplarz książki. I teraz wszyscy, którzy mają ochotę zbiorek posiadać mogą go sobie zamówić.Jeżeli czegoś nie wiecie - pytajcie. Na wszelkie ewentualne pytania odpowiem, a teraz czekam na Wasze maile, a od zwycięzców na adresy pod które wyślemy wygrane tomiki.
W związku z pytaniami spieszę dodać, że tomik może zamówić każdy. Bez względu na to czy jest autorem czy nie:)
Zwycięzcy mogą domówić dodatkowe książki. Czekam na odzew z Waszej strony. A i na wszelki wypadek podaję mail:
magdakor@vp.pl


13 komentarzy:

 1. Pięknie się prezentuje :)
  Adres do wysyłki prześlę mailem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na razie powstrzymam się z bólami do czasu informacji o koszcie przesyłki ok? Bo sama należę do zwycięzców (boszzz jak to brzmi...) ale wiem, że kilka osób pytało mnie o tomik i na pewno będą chcieli wiedzieć całościowy koszt ok? :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gosia jakbyś mogła tak pi razy drzwi powiedzieć byłoby nieźle bo standardowo zamawiam około 120 sztuk. Poprzednim razem zabrakło. Teraz określamy nakład.

   Usuń
  2. Hmm pi razy drzwi moje wygrane +1 + 1 koleżanki + 1 kuzynki i + 1 w zanadrzu, ale na 100% postaram się dać znać do końca tego tygodnia może być? :)

   Usuń
 3. Ooo w końcu tomiczki będą! supeeeer :) (:

  OdpowiedzUsuń
 4. Hura! Już tęsknie wyglądam tomików.
  Zaraz wyślę maila :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za wiadomość i pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam. Wysłałem maila w sprawie konta, na które trzeba przelać całość pieniążków i moje pytanie brzmi też - ile będzie wynosić wysyłka?

  Pozdrawiam.
  Norbert Góra

  OdpowiedzUsuń
 7. Tytuł miłość nie jedno ma imię, dlaczego islustracja przedstawia misia w oknie?

  OdpowiedzUsuń
 8. Very interesting blog. A lot of blogs I see these days don't really provide anything that attract others, but I'm most definitely interested in this one. Just thought that I would post and let you know.

  OdpowiedzUsuń