poniedziałek, 29 stycznia 2018

Jestem pod wrażeniem i witamy naszych gości :)

Wiecie co? Jesteście boskie! Piszę "boskie" bo chyba żadnego pana wśród nas nie było... Uwielbiam takie akcje, bo Wasze emocje mi się udzielają, ekscytacja, oczekiwanie i entuzjazm. Coś pięknego! Dziękuję, że jesteście tu z nami. Bo teraz, przez najbliższy tydzień dołączą do nas panie Justyna Bednarek i Jagna Kaczanowska. Ale to dla Was żadna niespodzianka, bo idealnie odgadłyście kim będą nasi goście. I tak pierwszy "Ogród Zuzanny" powędruje do Beaty Kandzi. Ale to dopiero początek. Autorki będą z nami przez cały tydzień i jeszcze będzie można przytulić kolejne egzemplarze "Ogrodu Zuzanny". A uwierzcie, że warto. Ale o tym już jutro. Zapraszam Was, zaglądajcie, komentujcie i bądźcie z nami. A tymczasem Jagno, Justyno witamy wśród naszego rozczytanego grona. Kto z zaglądających chciałby poznać obie Panie bliżej? Odezwijcie się w komentarzach, przywitajmy Autorki żeby poczuły się wśród nas jak w domu:) Buziaki wieczorne i ciepłe uściski.
Beato, poproszę o adres do wysyłki na maila: magdakor@vp.pl

10 komentarzy:

 1. Witamy, tu rzeczywiście jest jak w domu. Można spokojnie się rozgościć. Pozdrawiam, Krysia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z przyjemnością poznam autorki (: Książka zbiera wiele pozytywnych recenzji (:

  OdpowiedzUsuń
 3. Witamy drogie panie, miło was poznać. Pozdrawiam. Karolina

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam. Jak miło poznać. 😉Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję serdecznie za wygraną :) Spróbowałam, a nie spodziewałam się, że się uda! Cieszę się bardzo :) Świetna akcja i książka zapowiada się super, chętnie też poznam obie Panie :) Adres przesłałam na maila. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam Panie. Wiele dobrego słyszałam i czytałam o książce i do tego jeszcze I tom czyli będą kolejne 😊 tylko ile będzie trzeba czekać na kolejne losy bohaterów 😊

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo nam miło, i my serdecznie witamy wszystkie panie :))) Ależ nam tu dobrze - pozdrawiamy z Jagną serdecznie! No i gratulujemy Pani Beacie wygranej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję i cieszę się ogromnie z tej szczęśliwej wygranej! Pozdrawiam Panie serdecznie :)

   Usuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Witajcie, kochane kobiety! Miło Was poznać i porozmawiać na gościnnym blogu Magdy Kordel :) Na pewno zadomowimy się tu na długo. Pozdrawiam, tu Jagna Kaczanowska!

  OdpowiedzUsuń