niedziela, 29 lipca 2018

Przedstawiam Wam naszych gości :)

Jak zwykle okazało się, że kojarzycie świetnie :) Ale to żadna nowina już dawno odkryłam, że macie wybitne makatkowe talenty :).
Co do gości to właściwie nie trzeba ich za bardzo przedstawiać, bo znacie nasze kochane panie doskonale. Rzeczywiście jeszcze raz będą gościły u nas Justyna Bednarek i Jagna Kaczanowska. Oczywiście poznamy je od troszkę innej strony, podpytamy o rzeczy, których jeszcze nie wiemy a przede wszystkim o nowy, drugi  tom "Ogrodu Zuzanny" :)
Mam nadzieję, że ten tydzień przyniesie nam mnóstwo wrażeń i emocji. I że zarówno nasze przemiłe Autorki i wszyscy, którzy tu zajrzą poczują się jak w ciepłym, pełnym radości domu. Zapraszam Was serdecznie!
Jagno, Justyno mocno ściskamy na powitanie!
 A druga część "Ogrodu Zuzanny" poleci do Moniki Płatek. Gratulujemy! (adres do wysyłki poproszę wysłać pod adres mailowy magdakor@vp.pl)

Kochani a ja Was będę przez cały kolejny tydzień wyglądała właśnie tutaj. Będzie dużo się działo, będą kolejne książki do zdobycia i możliwość dopytania o wszystko co Was interesuje. Będziecie?

P.S. Ale Wasze odpowiedzi dały mi do myślenia :) Chyba fajnie by było spotkać się też z Anią Sakowicz i Nataszą Sochą, bo wiecie, pierwsze skojarzenia ważna rzecz :) Porozmawiamy o tym, obiecuję :)   

1 komentarz:

  1. Autorki znacząco rozwinęły się w 2 tomie, nie mogę doczekać się na trzeci :)
    Będę zaglądać, ale już teraz pozdrawiam Autorki :)

    OdpowiedzUsuń