wtorek, 21 lutego 2012

Uwaga Konkurs

Słuchajcie! Konkurs!!!
Zapraszam was do udziału w konkursie! Wygrać można po pierwsze moją książkę Okno z widokiem, a po drugie własnego bohatera w mojej kolejnej powieści:) W komentarzach opiszcie kogo byście chcieli spotkać w Malowniczym, co miałby robić, czym się zajmować i w ogóle co wam tam fantazja podpowie:) Konkurs trwa do połowy marca:) Dziewczyny do dzieła!

9 komentarzy:

 1. Ooo no to trzeba będzie pomyśleć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba, trzeba:) Zachęcam i zapraszam:)

   Usuń
 2. Ale super ten kawałek dalszych przygód Majki, humor jak zawsze dopisuje!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. cieszę się, że się podobało:) A humor obowiązkowo musi być:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dalsze losy Majki zapowiadają się ciekawie, już nie mogę się doczekać książki. Gdyby nie fakt, że każdego ranka podążam do pracy, pewnie ustawiłabym się pod księgarnią i czekała aż "rzucą" dostawę świeżutkiej i jak zawsze ciepłej opowieści ;-) Czekamy z niecierpliwością ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu nie stawaj, odłożę ci pod ladę:)Po znajomości:)

   Usuń
 5. już się nie mogę doczekać dalszych losów Majki :) łiiiii ale fajnie :) (tupie z niecierpliwością)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już kończę:)bardzo się cieszę, że Majka ma swoje wielbicielki:)

   Usuń
 6. Witam!
  Cudownie będzie znów przeczytać dalsze losy Majki, Pani książki mają tyle humoru w sobie, że mój mąż jak widział gdy zanoszę się śmiechem to wiedział, że czytam Pani książkę.
  Hm.. wymyślić jakąś postać... Może to będzie nie zbyt wysoka, zgrabna piękna kobieta o dużych, niebieskich oczach i delikatnych, smukłych ustach, włosach koloru kasztana. Postać ta pojawia się nieoczekiwanie w Malowniczem i nikt jej nie zna, nikt też nie wie w jakim celu tu przybyła. Wzbudza ogromną sensację ze względu na swoją nietypową urodę, jednakże w jej oczach nie widać radości a jedynie głęboki smutek.
  Co ukrywa ta piękna postać? Dlaczego z nikim nie chce nawiązać koleżeńskich relacji?
  Tajemnicza nieznajoma zatrzymuje się w pensjonacie i przebywa w nim przez kilka miesięcy, spaceruje, poznaje miejscowość, odpoczywa. Po jakimś czasie bystre oko dojrzewa, że kobieta jest przy nadziei. Ale z kim? Gdzie znajduje się ojciec dziecka? Plotki nie ustają w Malowniczem. Jedynie jedna mieszkanka tego miasta postara się pomóc tajemniczej postaci.
  ;)
  Ewelina

  OdpowiedzUsuń