czwartek, 21 marca 2013

Tyśkowy pytajnik:)

Tysiek letnią porą!:)
Mój syn znudzony jak mops (znów siedzi w tym tygodniu w domu, bo kaszle jak zły) patrząc na mnie siedzącą przed blogiem zapytał: mamo a jak byś wstawiła same znaki zapytania to co by się stało (to ostatnimi czasy jego ulubiony znak. Odkrył go niedawno i nie mam pojęcia dlaczego tak się nim zachwycił:))? Stwierdziłam, że nic tylko dziwnie by było. Na co Tysiek z błyskiem w oku powiedział: to wstawmy! No to wstawiam:) W ramach eksperymentu autorstwa mojego syna:) I od razu wam mówię: jest zachwycony!!!  To tak w ramach wyjaśnienia żebyście nie pomyśleli, że oszalałam:)
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

W sumie to jak by się tak przyjrzeć to ładny jest ten pytajniczek:)

9 komentarzy:

 1. Tysiek wie co dobre i ładnie wygląda, to też mój ulubiony znak :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha, Twoje dziecko ma genialne pomysły, ciekawe czy spowoduje to lawinę komentarzy:) a potem znajdziemy informację na pudelku albo w fakcie jak wolisz: "Znana pisarka Magdalena K. zadaje pytania. Jakie, tego nie wie nikt, a może szuka odpowiedzi? Od kilku dni na jej blogu pojawiają się dziwne znaki? Może to ufo?"

  OdpowiedzUsuń
 3. Ha ha dobrze,że nie wykrzykniki, a tak znak zapytania jest w sumie bardzo na miejscu biorąc pod uwagę poprzedni temat postu..:))
  W końcu jakby nie było mamy więcej pytań bez odpowiedzi:)

  OdpowiedzUsuń
 4. no ba! pytajnik fajna rzecz !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tam wolę podobny, ale... ;) czyli $$$$$$$ :)

  OdpowiedzUsuń
 6. "Być albo nie być" - oto jest pytajnik ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. pytajniczek, jak pytajniczek, ale synuś jest śliczny na pewno i jeszcze taki pachnący letnim słoneczkiem... chcę wiosny!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Extra :) Twój Tymek ciekawy świata - super chłopak :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. i kto teraz znajdzie odpowiedzi na te wszystkie znaki zapytania????
  a zdjęcie udowadnia, że Tysiek to mała kopia taty, szczególnie z oczu;-D

  OdpowiedzUsuń