poniedziałek, 20 maja 2013

Siekiera motyka w wykonaniu Super Duo

Oglądałam i umarłam ze śmiechu. Popłakałam się (ze śmiechu rzecz jasna) jak... Sama nie wiem jak kto lub co. Kto ogląda "Ranczo" ten wie o czym mówię. Uważam, że Jola i Pietrek są nie do pokonania:

A poniżej ich pierwszy występ. Ja jak patrzę na miny gości (pana Cezarego Żaka, młodego księdza i wójta) nadal się śmieję, choć widziałam to już kilka razy. Ogólnie rzecz biorąc uwielbiam "Ranczo" Ma w sobie tyle humoru i jednocześnie tyle prawdy i patrzy na życie z przymrużeniem oka, czyli tak jak ja:)

6 komentarzy:

 1. Ranczo jest rewelacyjne! Ja uwielbiam te odcinki, gdzie wójtowa robiła prawo jazdy i wszyscy uciekali, a potem jak Lucy wygrała wybory i poprosiła wójtową na zastępcę. Mina wójta nie do zapomnienia! Poza tym było jeszcze kilka innych odcinków, gdzie dosłownie rżałam ze śmiechu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. i ja jestem wielką fanką Rancza, ostatnio szczególnie zapadła mi w pamięć, gdy proboszcz "leje po pysku" prokuratora :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Extra to video , uśmiałam się :-))))
  Lubię Rancho :-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Leżałam i kwiczałam:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ulubiony serial moich rodziców, a że w domu jeden telewizor stał się i moim ulubionym, humor jak najbardziej w moim guście;-)
  A po tych dwóch filmikach jestem zachwycona stylem "Jola - dance", ale się kobieta rusza;-)
  Niech nam żyją Wilkowyje;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Występ Joli i Pietrka w Telewizji był fantastyczny! Też uwielbiam!!! Aż chce się tak jak oni wywijać kończynami...:):))

  OdpowiedzUsuń