piątek, 8 listopada 2013

Jeszcze kilka słów o opowiadaniach

Przede wszystkim dziękuję Wam za propozycje odnośnie wyboru piątki najlepszych. Szczerze mówiąc mi najbardziej podoba się system punktowy o którym pisały Kretowata i Sabinka. Z tym, że byłabym za wstawianiem punktów w komentarzach, żeby było jawnie.I rzeczywiście Ci którzy nie mają jeszcze konta w Google musieliby założyć żeby uniknąć anonimowych wpisów. Ale przecież to tylko kosmetyka więc nie powinno być problemów. Ten pomysł przypadł mi najbardziej do gustu, bo nadal  to wy byście wybierali, a o to właśnie chodziło, żebyście to Wy mieli wpływ na wynik. Ale są też inne propozycje. Jury, losowanie. I w związku z tym za moment stworzę ankietę a wy głosujcie za rozwiązaniem, które uważacie za najlepsze.
A i jeszcze jedno: nie trzeba mieć bloga żeby przysłać opowiadanie. Każdy kto chce może wziąć udział. Serdecznie zapraszam wszystkich. Ankieta za moment się pojawi:)

8 komentarzy:

 1. prawdopodobnie nie zdąze już na ankiete a przez dwa dni nie będe miała dostępu do neta więc ja bym się opowiedziała za jawnym komentarzem w głosowaniu ale może w wyniku tego głosoawania wybrać 4 najlepsze a 5 w wyniku losowania z pozostałych? :)

  miłego weekendu ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli chodzi o mnie to w sumie jak będzie to będzie, ważne jest jedno Piszemy opowiadania!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A czemu zaraz z logowaniem? Wstarczy wprowadzić wymóg podpisania się
  Pozdrawiam

  Natalia S.

  OdpowiedzUsuń
 4. A czemu zaraz z logowaniem Wystarczy wprowadzić wymóg podpisania się
  Pozdrawiam
  Natalia S.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby uniknąć dublowania głosów. Anonimowo można się podpisać na różne sposoby.
   Pozdrawiam
   MK

   Usuń
  2. Jeśli będzie wymóg podpisania się imieniem i nazwiskiem, to chyba nie będzie dużych nadużyć Ja z kilku względów konta nie założę, kiedyś miałam, ale musiałam usunąć No, ale skoro tak biedzie, to trudno. I tak wezmę udział, ale nie będę głosować.

   Pozdrawiam
   Natalia S.

   Usuń
 5. Głos oddany. Jestem za punktowaniem.
  :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zagłosowałam i ściskam autorkę pomysłu i wszystkich wspierających inicjatywę;))))

  OdpowiedzUsuń