czwartek, 12 marca 2015

Uwaga, uwaga, uwaga! Wyniki:)

Właśnie wyłoniłam a raczej wyłoniłyśmy wspólnie z Oxfordką pierwsze miejsca do tomiku. Wyłoniłyśmy, bo Oxfordka jako pierwsza zliczyła wszystkie głosy.Ja zrobiłam to dzisiaj i wyszło nam na to samo. Zanim jednak pogratuluję tym, którzy zajęli pierwsze miejsca chciałabym powiedzieć, że głosy anonimowe się nie liczyły. Głosy oddane na złą ilość opowiadań, albo takie w których było trzy opowiadania i dwa wiersze (przykładowo) się nie liczyły. Głosy oddawane podwójnie również nie zostały podliczone. W przyszłości jeżeli zostaną oddane z konta, które po głosowaniu natychmiast zostanie usunięte również liczyć się nie będą. Tym razem za późno na to zareagowałam i nie chcę nikogo skrzywdzić więc niech zostanie tak jak jest. Tym bardziej, że nie wpływa to na wyniki. Podkreślam żeby nie było wątpliwości. Natomiast chciałabym żebyście wiedzieli, że to wszystko da się wyłapać. No a teraz tadam, tadam tadam!!!!! Ogromne brawa i gratulacje dla... Wszystkich, którzy napisali opowiadanie lub wiersz, którzy się odważyli i niedługo wezmą do rąk książkę z własnym tekstem podpisanym imieniem i nazwiskiem. No i oczywiście dla tych, którzy zebrali najwięcej punktów w głosowaniu.Tak jak już wspominałam w tej edycji wszystkie sześć wierszy dostanie tomiki w nagrodę. Za te pierwsze koty za płoty. I tak serdecznie gratuluję:
Karolina Ołdakowska - Żołnierska Obietnica
Agnieszka Monika Polak - Bajka o Dobrej Wróżce
Magdalena Abratkiewicz - Rozstanie
Ilona Ciepał - Jaranowska - Białym śnieżnym orszakiem
Agata Katarzyna Przybyłek - Zbyt rzadko trzymasz mnie za rękę
Anna Dral - Zapałczana historia.

Z opowiadaniami rzecz ma się tak:

Asia Szarańska - Marynia 
Kinga Dokupił- Wartość życia
Małgorzata Szumann - Zbuntowany Anioł
Daria Grabek - Trzy życia miłości umarłej
Jadwiga Stróżykiewicz- Magia    

Dużą ilość punktów zdobyło również opowiadanie "Zmrożone uczucie" pani Agnieszki Moniki Polak, ale jasne jest, że skoro jest w pierwszej szóstce wierszy, zostawimy miejsce w opowiadaniach dla kogoś innego:).

Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratuluję i zapraszam wieczorem ewentualnie jutro rano do głosowania na okładki. Pojawią się lada moment.

Buziaki dla wszystkich!

10 komentarzy:

 1. Gratuluję wszystkim. To była wspaniała zabawa i radość :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki miły czwartek! Zwłaszcza, że ostatnio mam do dupy dni ;/
  czekam na okładki <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wszystkim laureatom :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Magdo! Dziękuję za wiadomość. Gdybym nie znalazła się w pierwszej piątce, byłabym usatysfakcjonowana tylko publikacją.
  Wszystkim Autorom gratuluję i pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super! Bardzo się cieszę :)) Gratuluję wszystkim Autorom, z niecierpliwością czekam na tomik i kolejną edycję konkursu. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wszystkim! :)
  Czekam na okładki

  OdpowiedzUsuń