poniedziałek, 13 maja 2013

Zapraszajka, przypominajka donoszajka:) Niekoniecznie w tej kolejności.

Czas mnie goni dziś niesamowicie więc wybaczcie skrótową formę:)

Po pierwsze: ostatnimi czasy przez blogi przetoczyła się dyskusja na temat propagowania czytelnictwa. Była tam wzmianka o tym, że bohaterowie seriali mogli by na przykład coś czytać, a tu ani widu ani słychu. Otóż ja donoszę uprzejmie, że w "M jak miłość" pojawił się wątek z książką, a dokładniej rzecz biorąc z Sienkiewiczem:) Czyta go Lucjan wnukowi. Ba nawet mówi, że kto czyta żyje wielokrotnie, czy jakoś tak. W każdym razie sens podobny. Tak więc może to pierwszy krok i nasze seriale odtąd będą wypełnione postaciami posiadającymi bogate biblioteki:)

Po drugie: przypominam o konkursie podróżniczym (TUTAJ). Trwa do 16 maja, zapraszam wszystkich. A i proszę o podawanie numerów zestawów książek  bo w niektórych odpowiedziach ich brakuje. Swoją drogą piękne macie marzenia, do niektórych chętnie bym się podpięła:)

Po trzecie:
Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy będą mieli możliwość i ochotę 18 maja na Stadion Narodowy w Warszawie na Stoisko drukarni Opolgraf 194/D18 o godzinie 15. Będę tam tylko dla Was:) Oczywiście cała impreza to Targi książki, ale o tym przecież wiecie:) 


9 komentarzy:

 1. Szkoda, że Warszawa daleko... Czekam na Kraków, może w tym roku się uda, bo w zeszłym się do Pani spóźniłam:(

  OdpowiedzUsuń
 2. O świetnie! Ja na pewno się zjawie po autograf!
  Natalia

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak przyjedziesz znowu do Krakowa to się pojawię z chęcią i niekoniecznie to muszą być targi:) ale do Wa-wy to mi trochę za daleko:(

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też mam do stolicy za daleko, ale czekam na Kraków, bo w zeszłym roku nie dałam rady
  A wczoraj w "Przepisie na życie" bohaterowie czytali przed snem... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytam czytam :-)
  A u nas nie ma Targów Książek :-(

  OdpowiedzUsuń
 6. Też mam daleko do Warszawy :( i u mnie w pobliżu tez nie ma żadnych Targów Książek.

  OdpowiedzUsuń
 7. Już zazdroszczę wszystkim którzy na Targach się zjawią, ja po krakowskich Targach mogę tylko powiedzieć że naprawdę warto;-)
  Dla mnie Warszawa to troszkę za daleko jeszcze w środku miesiąca;-( ale jak nie na Targi to może z innej okazji kiedyś moje nogi zaniosą mnie do stolicy;-)
  A co do książek, to i ja mam nadzieję, że czytanie będzie bardziej promowane;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. P.S. właśnie znalazłam nieścisłość: w tym poście jest informacja, że konkurs trwa do 16 maja, a na stronie ogłoszeniowej konkursu, że do 14...

  OdpowiedzUsuń
 9. mogę tylko żałować, że Warszawa tak daleko od mojej galicyjskiej prowincji.)

  OdpowiedzUsuń