wtorek, 27 października 2015

Telefon zapytania odpowiada! Zapraszam!

Witam, Pani Magdo czy będzie może wznowienie ,,Sezonu na cuda"?

Dzień dobry,
Tak, "Sezon na cuda" będzie wznowiony. Z tym, że jeszcze nie znam dokładnej daty. Wiem natomiast, że to będzie przyszły rok:). Ale biorąc pod uwagę jak czas ostatnio przyspieszył to minie nie wiadomo jak i kiedy:)

Serdeczności.

Pani Magdaleno wielka prośba :-D poprosimy o dalszy ciąg losów Majki. Nie mogę się doczekać, mam nadzieję że ma pani to w swoich planach. 
Książki są cudowne i pochłaniają bez reszty. Wszystkie przeczytane. Pozdrawiam

Bardzo mi miło i serdecznie dziękuję! No właśnie wiem, że w "Winie z Malwiną" uczyniłam coś czego żaden przyzwoity autor nie robi swoim czytelnikom. Zostawiłam Majkę na rozdrożu, w paskudnej sytuacji. A miało być tak pięknie:) Piszę o tym, bo naprawdę w momencie rozpoczynania powieści zamierzałam doprowadzić ją za rękę do szczęśliwego końca. Ale nagle pojawił się Bronek, Czaruś wymknął mi się spod kontroli i wyszło jak wyszło :) Ale co ja mogłam! Dorośli przecież są :) A tak na poważnie będzie jeszcze jedna książka o Majce. Przecież nie mogę jej tak zostawić na wieki. A właśnie pytanie:
Dlaczego Waszym zdaniem Bronek zniknął?
Bo ja już wiem :) W sekrecie wam zdradzę, że Majkę mam już rozpisaną więc wstępnie zdaję sobie sprawę z tego co się u niej w życiu wydarzy. Ale jestem ciekawa czy ktoś z Was zgadnie, czemu Bronek tak nagle wyjechał?

Pozdrawiam serdecznie i ciepło. 


Chciałam zapytać jak Pani zapatruje się na opowieści o miłości dwóch mężczyzn? W Polsce dopiero rynek z takimi książkami raczkuje, za granicą jest już w pełni rozwinięty.

Mężczyzna też człowiek i ma prawo kochać jak chce i kogo chce. Nie mam nic przeciwko takiej fabule. Przeciwko mężczyznom też nie:) Takie historie się zdarzają a pisarz jest po to by wnikliwie obserwować świat i opowiadać o nim... Więc czemu nie mówić o miłości dwóch mężczyzn, kobiet? Szczególnie jeżeli ma się na ten temat coś do powiedzenia. A skoro zagranicą już rynek się pod tym względem rozwinął to spokojna głowa do nas też doleci.
Ciepłe pozdrowienia przesyłam.

Pamiętajcie telefon zapytania należy do Was. Możecie pisać tam co tylko chcecie. Oczywiście pytania do mnie bardzo mile widziane:) W piątek kolejne odpowiedzi :)

3 komentarze:

  1. Też chętnie poczytam o miłości pani do pani, pana do pana, pani do pana albo dwóch panów... Powtórzę za wieszczem: kochajmy się!

    OdpowiedzUsuń
  2. Gdzie można znaleźć wyniki konkursu z książką "Tamte cudowne lata"? Będę wdzięczna za podpowiedź. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń