środa, 14 października 2015

Zmiany, zmiany, zmiany...

Wystrój nam się zmienił na jesienny, bo w końcu jesień pełną gębą. Poza tym z boku po lewej stronie pojawią się za momencik dwa banerki.
Jeden będzie dotyczył kolejności w jakiej powinno się czytać moje książki. To jedno z najczęściej zadawanych pytań i już dawno miałam z tym zrobić porządek ale jakoś tak cały czas mi wypadało z głowy.
Drugi będzie dla Was. I dla mnie poniekąd też. To będzie miejsce w którym będziecie mogli zadać mi każde pytanie. Taki ekspres z odpowiedziami. Dwa razy w tygodniu w poniedziałek i w piątek będę tam zaglądać i odpowiadać na wszystko co się tam pojawi. Możecie też wykorzystywać to miejsce wyłącznie dla siebie. To znaczy szukacie na coś odpowiedzi? Chcecie wymienić książkę, szukacie czegoś nie do zdobycia, macie na zbyciu stół, krzesło, kredki... Nie wiecie jak nazwać psa, złota rybka się popsuła i nie spełnia życzeń... Cokolwiek wam przyjdzie do głowy wpisujcie. Ten kącik będzie nazywał się "Telefon zapytania". I mam nadzieje, że stworzy się z tego takie miejsce pogaduch, szybkich rad, pomocnych dłoni no i oczywiście pytań do mnie. I odpowiedzi też. Tym bardziej, że dwa dni w tygodniu gwarantują mi, że dam radę to ogarnąć :) To co? Co myślicie o zmianach?
Zmiany, zmiany, zmiany... Tylko ja wciąż ta sama :)

6 komentarzy:

 1. No przed chwilą tu byłam, a już po chwili - zmiany, zmiany!
  Mi się podoba.
  I muszę to napisać (chociaż być może już pisałam), że niesamowicie się cieszę, że wróciłaś na tego blogasa. No ale muszę, bo zawsze, gdy przeglądam co nowego w moich blogach na liście obserwowanych, to widząc nowy wpis u ciebie ucieszam się bardzo i myślę sobie, jak dobrze, że jesteś tak blisko ;)
  A ty ciągle wprowadzasz zmiany i coś dodajesz, czymś intrygujesz i blog żyje :)
  pozdrawiam
  Emilia

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna zmiana, i to złoto jesieni. Z przyjemnością będę w dalszym ciągu zaglądać tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna ta nowa szata bloga. Uwielbiam barwy jesieni. I dalsze zmiany zapowiadają się ciekawie :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam i po pierwsze - super pomysł z tym "Telefonem zapytania".
  No i po drugie - przepiękne zdjęcie - to moje klimaty:
  - ogień, czyli żar i ciepło,
  - kubek - czyli smak i zapach pysznej kawy,
  - książka - czyli pasja i miłość.
  Dziękuję i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. same zmiany na lepsze;-)
  pięknie blogowi w tej jesiennej szacie;-)
  pozdrawiam czwartkowo moja Ty niezmiennie wspaniała Magdaleno;-*

  OdpowiedzUsuń
 6. Zmiany zawsze są na lepsze i w sumie świeżej :)
  Ps.zostaję u ciebie na dłużej, a i zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń