poniedziałek, 16 listopada 2015

Głosowanie czas zacząć!

Moi kochani dotarliśmy do końca kolejnego tomiku. Gratuluję wszystkim, którzy napisali opowiadanie, którzy podzielili się z nami swoimi pomysłami, swoją fantazją. Gratuluję tym, którzy się przełamali i po raz pierwszy przysłali swój tekst. I tym, którzy są z nami już od dawna. Dziękuję, że zechcieliście po raz kolejny wziąć udział w tworzeniu tomiku.  zaczynamy głosowanie!
TUTAJ dostępne są wszystkie opowiadania i w tym samym miejscu w komentarzach proszę o oddawanie głosów. Czyli w zakładce "Zaczarowani słowami". Głosujemy do 23 listopada (miało być do 21 ale wszystko przesunęło się o 2 dni ) za pomocą komentarzy i punktów. Każdy z głosujących ma  20 punktów do rozdzielenia pomiędzy 5 wybranych opowiadań. Nie można oddać całości punktów na jedno opowiadanie, trzeba wybrać 5. Anonimowe głosy nie będą się liczyć. Najwyżej ocenione teksty zwyciężą a autorzy otrzymają 2 egzemplarze książki w nagrodę. Pozostałych uczestników opowiadania też zostaną umieszczone w książce. Propozycje okładek i ankieta do głosowanie na wybraną też już niebawem. No to jednym słowem: ZACZYNAMY :) 

3 komentarze:

 1. Pani Magdo! To ja dziękuję za pomysły, za możliwość uczestniczenia w tak wielu akcjach. Za to, że Pani jest nie tylko dla siebie ale też dla innych.
  Nie podpisuję się celowo. Nie chcę być posądzona o podlizywanie. Ale bardzo chciałam to Pani powiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że już głosowanie :) Nie mogę się doczekać chwili trzymania nowego dziecięcia literackiego w dłoniach :)
  Dziękujemy Madziu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pal pies głosowanie :d tomik i tak kupię :D ale te okładki! uwielbiam wybierać okładki!!!!! już mam nawet pomysł xD tak wiem, cała ja :D

  OdpowiedzUsuń