wtorek, 8 grudnia 2015

Świątecznie :)

Jeszcze 17 dni do świąt moi kochani :) Wczoraj znalazłam ten filmik i cóż... Chyba obudziło się we mnie dziecko, bo oglądam go któryś raz z rzędu i takich właśnie świąt Wam życzę. I całego grudnia i stycznia i innych miesięcy również. Pełnych magii, dobroci i cudów. I wiary we wróżki :) I niechcący wyszły mi życzenia, wprawdzie to jeszcze nie święta ale... dobrych życzeń nigdy nie za wiele. Przyjmijcie je proszę jako preludium tych wigilijnych.

2 komentarze:

 1. Dla Ciebie również wszystkiego co najpiękniejsze.
  R.

  OdpowiedzUsuń
 2. No to ja bym też chciała się pochwalić tym, co wczoraj znalazłam na moim fejsbusiu. Lindsey nie tyle spodobała mi się tym jak gra, - chociaż po pewnym czasie również i na to zwróciłam uwagę no i nie oszukujmy się... wyrwała mnie z butów. Ma dziewczyna pomysł na siebie, a te jej stroje... boszzzzz ja też chcę!! ale do rzeczy. Lindsey udostępniła wczoraj jedną ze swoich świeżynek, która mi się spodobała. Na końcu opowiada, że chciałaby by każdy z nas znalazł w sobie piękno itd. Wydaje mi się, że była nawet bliska wzruszenia, ale never mind. Zażucam melodię. W połączeniu z obrazem we mnie wywoała chwilę zadumy i refleksji.
  https://www.youtube.com/watch?v=5VzprYCxPBQ
  (ona nie jest niebiesko włosa na prawd. Jest rudzinką :) więc chyba teraz wiesz, co miałam na myśli pisząc o wyglądzie, stroju :)

  OdpowiedzUsuń