poniedziałek, 7 marca 2016

Primabaleriny wędrują do... Zapraszam :)

W pierwszych słowach chciałam serdecznie podziękować Pani Dorotce i Wam. Za zaangażowanie, za obecność, za miłe słowa, za ciekawość świata. Dziękuję! I żeby już nie przedłużać oto kilka słów od naszego kochanego gościa:

Kochani, przesłuchałam wszystkie piosenki, które zaproponowaliście. Niektóre nawet kilka razy. Tak jak zawsze wybór był trudny, ale... trzeba było go dokonać. Wybrałam muzykę, którą poleciła Pani Kasia Piwoda, bo zakochałam się w Canonie Pachelbela. A River Flows In You to najważniejszy z utworów w Obietnicy Łucji. To właśnie przy nim poznali się Łucja i Tomasz. Ach... przypomniały mi się klimaty Różanego Gaju, fortepian Tomasza i cała ta historia.
Wszystkim, którzy wzięli udział, serdecznie dziękuję, za to, że podzieliliście się ze mną swoimi wrażeniami, że poznałam Wasze upodobania muzyczne. Jeszcze raz dziękuję i życzę Wam wszystkiego, co najpiękniejsze. Oby zawsze przygrywała Wam piękna muzyka, która zainspiruje Was do twórczego życia i przyciągnie do Was dobrych, kochających ludzi. A Pani Madzi Kordel dziękuję za to, że tak pięknie opowiada nam o Primabalerinie i cudownym Lwowie. Dziękuję!

Ja również dziękuję, mam wrażenie, że ta Makatka pozwoliła mi poznać pokrewną duszę :) A teraz wybór pytania:

Oj, miałam nie lada problem z wyborem tego jedynego pytania, bo wszystkie były ciekawe i chętnie na nie odpowiedziałam. Nad niektórymi musiałam się zastanowić trochę dłużej, na inne, odpowiedzi pojawiły się niemal od razu. Ale... jedno z pytań sprawiło, że przypomniałam sobie piękne sytuacje. Uruchomiło we mnie wspomnienia, które niby pamiętałam, ale nie miałam czasu do nich wracać. A teraz usiadłam, zamknęłam oczy i hop... Powędrowałam w przeszłość do mojego dzieciństwa. To bardzo miłe i takie realne, kiedy odkrywamy, że wciąż jest w nas cząstka tamtego dziecka. Osobą, która sprawiła mi tę jakże wyjątkową przyjemność jest Pani Monika Płatek. Pani Moniko dziękuję bardzo!
 Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój cenny czas, żeby się ze mną skontaktować.
Kochani, życzę Wam, żebyście zawsze potrafili odpowiedzieć na pytania, które sami zadajecie sobie w ważnych, kluczowych momentach Waszego życia. I żeby Wasze decyzje były zawsze trafne. Jeszcze raz dziękuję, że mogliśmy się spotkać gościnnie u Pani Madzi Kordel. A gospodyni dziękuję za troskę i uwagę!

Serdecznie gratuluję i proszę o podesłanie adresów do wysyłki na maila. 

9 komentarzy:

 1. Pani Doroto miło mi słyszeć, a raczej czytać tak miłe słowa. Dla mnie to prawdziwa przyjemność. Cieszę się niezmiernie,a wygrana książka w Makatkowym Konkursie wzbogaci zbiory naszej Miejsko Gminnej Biblioteki w Żelechowie. Fotorelację zamieszczę w odpowiednim czasie. Będzie to prezent, który pozwoli większej grupie czytelników przenieść się do Lwowa i Krymu. Pozdrawiam ciepło. Czy zamierza Pani być na tegorocznych WTK? Nie mogę się doczekać Pani najnowszej powieści. Zapowiada się kolejną czytelnicza podróż. Jaki będzie główny motyw muzyczny? Chętnie zrecenzuję książkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Moniko, jeszcze nie wiem, czy będę na WTK. Ale jeśli będę miała dokładne informacje na ten temat, to napiszę na moim fb. A co do nowej powieści i muzyki, która w niej przygrywa, to... pojawi się w niej pewien polski wokalista. Ale... nie zdradzę kim on jest. Nie wiadomo, czy tym razem utrafię w Pani gust muzyczny.

   Usuń
  2. Pani Moniko, jeszcze nie wiem, czy będę na WTK. Ale jeśli będę miała dokładne informacje na ten temat, to napiszę na moim fb. A co do nowej powieści i muzyki, która w niej przygrywa, to... pojawi się w niej pewien polski wokalista. Ale... nie zdradzę kim on jest. Nie wiadomo, czy tym razem utrafię w Pani gust muzyczny.

   Usuń
 2. Pani Doroto miło mi słyszeć, a raczej czytać tak miłe słowa. Dla mnie to prawdziwa przyjemność. Cieszę się niezmiernie,a wygrana książka w Makatkowym Konkursie wzbogaci zbiory naszej Miejsko Gminnej Biblioteki w Żelechowie. Fotorelację zamieszczę w odpowiednim czasie. Będzie to prezent, który pozwoli większej grupie czytelników przenieść się do Lwowa i Krymu. Pozdrawiam ciepło. Czy zamierza Pani być na tegorocznych WTK? Nie mogę się doczekać Pani najnowszej powieści. Zapowiada się kolejną czytelnicza podróż. Jaki będzie główny motyw muzyczny? Chętnie zrecenzuję książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej, ale się cieszę! Jest mi bardzo miło, że spodobał się Pani ten kanon, może następnym razem będzie towarzyszył Pani w trakcie pisania kolejnej powieści :-) a ja niezmiernie się cieszę, że już trzecia Pani książka trafi w moje ręce a później ozdobi moją półkę :-) jest to dla mnie wielkie wyróżnienie, że udało mi się ją wygrać!
  Jeszcze raz dziękuję, że spędziła Pani z nami ten czas. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Kasiu, kończę pisać kolejną książkę, ale pewno niedługo zabiorę się za nową i wtedy na pewno wsłucham się w kanon. Zresztą już teraz zasłuchuję się tym utworem.

   Usuń
  2. Pani Kasiu, kończę pisać kolejną książkę, ale pewno niedługo zabiorę się za nową i wtedy na pewno wsłucham się w kanon. Zresztą już teraz zasłuchuję się tym utworem.

   Usuń