niedziela, 29 maja 2016

Z Tyśkowego punktu widzenia - coś pięknego.

Tysiek bardzo przeżywa premierę mojej najnowszej książki. Doszło do tego, że to on pierwszy sprawdza na którym miejscu w empiku jestem, wyszukuje recenzji, czyta komentarze. I wczoraj po rekonesansie internetowym podszedł do mnie i z zafrasowaną i nieco zatroskaną miną poklepał mnie po ręku.
- No co tam? - zagadnęłam zaglądając mu w niebieskie oczęta - O co chodzi?
- A bo mamusiu ja tak czytam i czytam i wszyscy ci piszą, że ładną książkę napisałaś, że Malownicze cudowne... Ale nikt nie napisał, że ty jesteś piękna. Zauważyłaś?
- No fakt... - zgodziłam się z trudem tłumiąc śmiech.
- W ogóle to to jest trudna sprawa. Mnie też rzadko kiedy mówią, że jestem piękny... Piękny obrazek narysowałeś, albo pięknie budujesz z klocków to ciągle słyszę. Ale żeby ktoś powiedział "piękny Tysiek" to już nie! - mój syn był wyraźnie rozżalony.
Oczywiście zapewniłam go, że jest najukochańszym i najpiękniejszym synkiem na całym świecie. W rewanżu zostałam zapewniona o tym samym. I tak sobie myślę, że warto wziąć sobie to do serca. I w związku z tym mówię Wam z ręką na sercu, że jesteście moimi najpiękniejszymi i najukochańszymi czytelnikami na świecie! I zapewne rysujecie piękne obrazki i rewelacyjnie budujecie z klocków. Miłej i najpiękniejszej niedzieli Wam moi kochani życzę!


 

10 komentarzy:

 1. Twój syn rozwala wszystkie systemy w Polsce i na świecie xDD mogłabyś długometrażowy film nakręcić w roli głównej z synem i jego przemyśleniami :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękni Tysiek, Zuza, Magda i Kuba :) <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne przemyślenia pięknego Tyśka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz wspaniałego syna, o przepraszam najpiękniejszego. Przepraszam że zwracam się przez TY. To z racji mojego poważnego wieku hihi. Jak w gąszczu tych ostrych słów, które nas bombardują z wszystkich stron miło jest przeczytać Wasze rozważania. Pozdrawiam całą piękną rodzinkę, niech humor Was nie opuszcza.

  OdpowiedzUsuń
 5. To ja nie mówiłam Tyśkowi jaki jest śliczny chłopczyk?:) prosze mu przekazać, Tobie też mówiłam, żeś piękna:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestescie wszyscy piękni oczywiście :-) i w tym pięknym dniu z okazji Twoich imienin życzę wszystkiego co najpiękniejsze :-*

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestescie wszyscy piękni oczywiście :-) i w tym pięknym dniu z okazji Twoich imienin życzę wszystkiego co najpiękniejsze :-*

  OdpowiedzUsuń
 8. Madzia :-) , kocham Ciebie i zdecydowanie kocham Twojego Tyśka ;-) ! Arcymądre dziecko :-) ! I, oczywiście, arcypiękne :-) ! Kochana :-) , oczywiście, że jesteś piękna, ale najfajniejsze jest to, że za urodą zewnętrzną idzie piękne serce i wrażliwa dusza :-) . Przecież to jasne, że piękne książki piszą piękni ludzie :-) !!!

  OdpowiedzUsuń
 9. No proszę, jakie trafne spostrzeżenie małego mężczyzny :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Tyśku najdroższy, Ty nie tylko jesteś najpiękniejszym, ale i najmądrzejszym chłopcem jakiego znam;-)
  mają rodzice w Tobie skarb wielki;-)
  a z okazji Dnia Dziecka życzę Ci, byś tej mądrości i podejścia do życia nigdy nie utracił;-)

  a Tobie Magdaleno i sobie samej życzę byśmy umieli odnajdywać czasami w swym dorosłym życiu tą dziecięcą beztroskość (choć wcale nie twierdzę, że życie dziecka pozbawione jest trosk, są one poprostu nieraz łatwiejsze do rozwiązania niż troski nas dorosłych) i życzę nam tej dziecięcej odwagi do życia;-) (o co mi chodzi z Tą odwagą to opowiem mam nadzieje kiedyś na żywo bo to dłuższy wywód;-)

  ściskam najserdeczniej jak potrafię całą najpiękniejszą rodzinę Państwa Kordel;-D

  OdpowiedzUsuń