Tajemnica bzów

Malownicze, ciche miasteczko ukryte w Sudetach. Miejsce, gdzie czas i miłość leczą rany. 
Pewnego dnia przed sklepem ze starociami zatrzymuje się tajemniczy mężczyzna. Pani Leontynie ginie pierścionek przekazywany z pokolenia na pokolenie. Czy to przeszłość zaczyna się o nią upominać? Leontyna wyrusza więc w pełną nostalgicznego uroku podróż do krainy pachnącej bzami. Do czasów radosnego dzieciństwa na Kresach, wielkiej miłości i wojny, która wszystko zmieniła. 
Jaką tajemnicę kryje rodowy pierścionek?
Kim jest zagadkowy mężczyzna?
Czy przeszłość można zmienić? 
Poruszająca historia silnej i mądrej kobiety, której przyszło żyć, kochać i marzyć w niezwykłych czasach.

2 komentarze:

  1. Przepiękna, mądra, wzruszająca... siedzę, czytam i nie mogę się oderwać. To już trzecia książka z serii i mam wrażenie, że najlepsza. Ale przy każdej poprzedniej myślałam tak samo...
    Pani Magdaleno, Pani książki mają działanie terapeutyczne. Jakoś tak... pomagają żyć (lepiej). Przywracają wiarę i dają nadzieję, nawet jak w realnym świecie jest trudno i... wcale nie książkowo... Na pewno będę sięgać po pozostałe pozycje, żeby spotkać się z bohaterami, których już traktuję, jak dobrych znajomych. Dziękuję. :)
    Kasia

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za piękną opowieść ,która absolutnie mnie zauroczyła i zaczarowała.Piękna historia cudnie opowiedziana jak balsam dla duszy.dziękuję.

    OdpowiedzUsuń