środa, 6 czerwca 2012

Cały Grójec czyta z nami

Rzeczywiście tydzień chociaż jeszcze się nie skończył mogę zaliczyć do tych z cyklu udanych. Wczoraj miałam fantastyczne spotkanie z Czytelnikami w grójeckiej bibliotece. Było... Żeby nie napisać cudownie - napiszę uroczo:).
Spotkanie poprowadziła Pani Dyrektor, która jak się okazało jest moją rówieśnicą. A jak wiadomo rocznik '78 to... No po prostu dobry rocznik tak więc z góry było wiadomo, że przy takiej prowadzącej wszystko pójdzie jak z płatka. I poszło.  Sala była pełna, znów miałam okazję spotkać ciekawych ludzi i nawiązać nowe kontakty.  Serdecznie dziękuję wszystkim obecnym za pełne wrażeń popołudnie. Szczególnie ciepło pozdrawiam Panią Magdę, w której od pierwszego słowa rozpoznałam pokrewną duszę. A tak oto to wczoraj wyglądało:
Sala pełna po brzegi, atmosfera przednia, czegóż chcieć więcej? Pełne uznanie dla Pani Dyrektor za umiejętność zorganizowania tak licznej grupy osób odwiedzających imprezy biblioteczne.

Uwaga, uwaga!!! Jutro specjalny wpis! Zajrzyjcie!

3 komentarze:

 1. Widać Grójec Cię uwielbia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Magdo, dziękuję za ciepłe słowa. Umiejętność zorganizowania spotkania bierze się z mojej pasji- do książek i pracy :-D Pozdrawiam gorąco. Kinga Majewska Dyrektor MGBP w Grójcu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://bibliotekagrojec.pl/?p=1515
   a oto relacja ze spotkania :-)

   Usuń