piątek, 8 marca 2013

Dzień kobiet, pamiętam i ja:)

No tak nie dostałam wprawdzie goździka ani rajstop, ale zostałam obdarowana tulipanem i czekoladkami. Obdarowana podwójnie, bo właśnie od dziś moi kochani moje starsze dziecko zostało przeniesione na dorosłą stronę w bibliotece... Jednym słowem moja córa skończyła własnie 16 lat, a ja wciąż pamiętam jak ją rodziłam i jak nieświadomy niczego Kuba przyniósł do szpitala wielkie ciacho (dla mnie z okazji dnia kobiet) i owo ciacho pożarła pani doktor:) Nie sądzicie, że mam bardzo stare dziecko? I to urodzone 8 marca. I z tej okazji właśnie składam wszystkim kobietom i mojej córce piękne życzenia. Niech wam się marzy i spełnia:)A to po prostu mi się spodobało, a że jest o kobietach i dzielnym panu Zenku  - dodałam:)

10 komentarzy:

 1. Córa nie taka stara - wkroczyła w piękny wiek. :) Dziękuję za życzenia i również życzę wszystkiego najpiękniejszego!

  OdpowiedzUsuń
 2. Córka stara, ale jaką ma młodą mamę:) A Pan Zenek jest czadowy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ochh ja wiek 16-tu lat wspominam jako najlepszy okres w mym nastoletnim życiu:)Więc składam potrójne zycznia dwa z okazji naszego święta oraz urodzinkowe córci:))

  OdpowiedzUsuń
 4. No to wyjątkowy prezent otrzymałaś z okazji Dnia Kobiet te 16 lat temu (oczywiści mam na myśli córcię, a nie pożarte ciastko ;-D)
  Powtórzę za Magdą K-ska córka może i stara, ale mama jaka młodziutka;-)
  No to dla jubilatki przesyłam najserdeczniejsze życzenia, niech nigdy nie zabraknie radości w Jej życiu, niech się spełniają najskrytsze marzenia;-)
  Dla Ciebie Kochana i dla Zuzy przesyłam serdeczne "dniukobietowe" uściski;-D
  Serdeczności;-D

  OdpowiedzUsuń
 5. wszystkiego najlepszego!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale się dziewczynie udało. Mam nadzieję, że nie była to niedziela?

  OdpowiedzUsuń
 7. piękny prezent na Dzień Kobiet - narodziny dziecka :)

  OdpowiedzUsuń
 8. :) wszystkiego najlepszego i z okazji Dnia Kobiet i z okazji urodzin Twojej córy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Rzeczywiście strasznie stara ta Twoja córeńka, zważywszy na tak młodą mamę! Spóźnione, ale szczere życzenia wszystkiego, co najpiękniejsze, a dla 16-latki samych radości i sukcesów :) I ja jestem z marca, urodziny tez prawie 16-ste mam 12-go.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję wszystkim pięknie za życzenia i załączam podziękowania od Zuzy:)

  OdpowiedzUsuń