wtorek, 9 lipca 2013

Nieco spóźnione wyniki, zwycięzcy i ważna informacja!!!!

Dzień dobry wszystkim! Dopiero wróciłam do cywilizacji (netu, telewizji, maili) i nadrabiam zaległości. Właściwie miałam napisać "wróciłam do normalności", ale dotarło do mnie, że to by było przekłamanie. Normalność to ja chyba miałam właśnie na tym końcu świata, gdy nie pędziłam zaraz po otworzeniu oczu do komputera. Ale nie o tym miałam pisać. A przynajmniej nie tutaj, tylko w następnym poście. Tutaj chciałam oznajmić, że tadam, tadam, mamy zwycięzców!!! Pierwsze pięć miejsc zajęły opowiadania:

Warto było... Czyli jak być sobą i nie przegrać.
Nieżyjące.
Księżniczka wśród smoków, czyli podręcznik przetrwania dla królewskich córek.
Spotkanie
Podróż do gwiazd

Gratuluje serdecznie i tym z pierwszej piątki i wszystkim innym autorom. Każde z opowiadań było szczególne, Wasze i każde było wyjątkowe. Tak więc na pewno nie ma tu przegranych. I mam nadzieję, że wszyscy bez wyjątku bawili się dobrze i że zbiorek tak samo ucieszy wszystkich uczestników. I tutaj proszę o uwagę.

W związku z kilkoma wiadomościami i wątpliwościami mam prośbę. Proszę autorów opowiadań, wszystkich bez wyjątku o mail do mnie z tytułem opowiadania i imieniem i nazwiskiem autora. To będzie potwierdzenie, że zgadzacie się na opublikowanie tekstu pod swoim nazwiskiem. Jeżeli takiego maila nie otrzymam opowiadanie ukaże się tylko z tytułem bez nazwiska i imienia.  

Teraz pozostałe sprawy organizacyjne. Autorzy pięciu wybranych opowiadań dostaną po 2 egzemplarze zbiorku. Pozostali będą mogli go zamówić po cenie druku. Dzisiaj powinnam już wiedzieć jaka to będzie kwota. Mam wrażenie, że cena będzie podobna jak przy zbiorku świątecznym czyli około 12 złotych + przesyłka. Oczywiście jest możliwe jakieś wahnięcie, ale nie przypuszczam żeby to były znaczące kwoty. Cenę przesyłki poznam jak już będę mieć egzemplarz książeczki w ręku i będę mogła ją zważyć. Można zamówić dowolną ilość zbiorków, tyle tylko, że będę prosiła o jak najszybsze informacje na ten temat, bo musimy wiedzieć jaki nakład zamawiać. Tak więc piszcie, zamawiajcie (mailowo: ilość zbiorków, adres do wysyłki), a ja będę to ogarniać. A i jeszcze jedno: okładki. Pojawią się jeszcze dziś wieczorem. Będzie ankieta i głosowanie tak więc zapraszam do zaglądania i wybierania tej, która najbardziej przypadnie Wam do gustu. To chyba wszystko. Jeżeli o czymś nie napisałam pytajcie. Jestem już dostępna i na pewno będę sprawdzać na bieżąco pocztę i komentarze.
Serdeczności Wam przesyłam i życzę miłego słonecznego dnia.

25 komentarzy:

 1. dziękuje za możliwość udziału :) najlepszym gratuluje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobrze, że wróciłaś... niestety teraz nasza normalność jest jakaś taka nienormalna...
  Bratuluję pierwszej piątce i pozdrawiam wszystkich uczestników serdecznie :)Niektóre z opowiadań powaliły mnie na kolana, zachwyciły, na pewno wszyscy mamy jakiś potencjał w sobie, hehe :) Najważniejsze, że się odważyliśmy, to już coś!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. miało być Gratuluję oczywiście...

   Usuń
 3. Przy poście z "Ankieta i sów kilka" w komentarzach ktoś pisał,że może zrobić darmową i profesjonalną korektę testów. To już jest dogadane, czy nadal poszukujecie chętnych? Gratuluję wszystkim:)
  Pozdrawiam
  Natalia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za zainteresowanie, ale to już dogadane:) Choć dobrze wiedzieć do kogo ewentualnie można się zwrócić w takich sprawach:) Serdeczności przesyłam najsłoneczniejsze:)

   Usuń
  2. To pisałam ja, Magdalena Kordel, tyle tylko, że inny komp i okoliczności nie pozwoliły mi się zalogować:)

   Usuń
 4. Gratuluję autorom pierwszej piątki i pozostałym oczywiście też:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje wszystkim, a wybranej piątce dodatkowe gratulacje :) cudowne opowiadania.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo się cieszę i gratuluję wszystkim zwycięzcą i pozostałym uczestnikom :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję wszystkim uczestnikom, a w szczególności wygranym :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje dla wygranych i serdeczne pozdrowienia dla organizatorki :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję i bardzo się cieszę na książkę :)!

  OdpowiedzUsuń
 10. Trochę mnie nie było, muszę poczytać :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. nie zdążylam ale gratuluję innym :))

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję wszystkim, a Pani Magdzie dziękuję za wspaniałą zabawę:)

  OdpowiedzUsuń
 13. To był mój pierwszy raz!

  OdpowiedzUsuń
 14. Pani Magdzie ogromne dziękuję ;) A wszystkim uczestnikom, a w szczególności zwycięzcą - gratuluję ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo serdecznie wszystkim gratuluję. Wśród wygranych jest moja piętnastoletnia córka, więc jestem z tego bardzo dumna. Dziękujemy za głosy. Buziaki dla Madzi za super zabawę :-)

  OdpowiedzUsuń
 16. No i kolejne wspólne dzieło się wykluwa;-)
  Nic tylko się cieszyć;-)
  Gratuluję wygranym;-)

  OdpowiedzUsuń