czwartek, 10 lipca 2014

Poranek w obraz zamknięty...

Jeżeli mielibyście pokazać swój dzisiejszy poranek w zdjęciu, obrazie, rysunku... To jak byście go przedstawili? Mój wyglądał mniej więcej tak:Zapraszam Was do zabawy: podzielcie się ze mną Waszym porankiem:) Zdjęcia przysyłajcie na maila: magdakor@vp.pl :) A ja je później wstawię na bloga z podpisami do kogo ów poranek należał. Potrzeba mi czegoś takiego miłego więc bardzo proszę, poprawcie mi humor:)


No i mamy pierwsze zdjęcie:) Od Agi:) Specjalistki od niekończących się marzeń (TUTAJ). Zdjęcie opatrzone opisem:

Dokładnie o 6.40 obudziło mnie wycie syren alarmowych.. znak,że w pobliskim miasteczku woda przekroczyła stan alarmowy i istnieje zagrożenie powodziowe. Od wczoraj przeuroczy deszczor już nie zrasza, a topi wszystko co napotka. Mój dzisiejszy widok poranny to taki jak na zdjęciu;)  Pozdrawiam słoneczną stronę Polski! :)Aga oby jednak deszczor się opamiętał i szybko przeszedł w mżawkę!

A oto poranek Pani Ewy:) Zdjęcie wyszukane z Internetu ale oddające atmosferę:) Zazdroszczę!


A oto poranek Basi:)

Moje poranki zazwyczaj wyglądają tak:
Wstaję wcześnie rano - punkt 5:40 i zawsze pomiędzy tz. "zbieraniem się" znajdę czas na książkę którą aktualnie czytam, czasami to jest jedna strona, czasami więcej, a czasami choćby kilka zdań;-)
A na zdjęciu padło akurat na Twoją najmłodszą bo tyle co wczoraj skończyłam;-)
A ten rudy dodatek to wiadomi - Rudolfina to też nieodłączny etap poranków. Z racji że noce teraz ciepłe spędza je poza domem, rano siedzi na parapecie i czeka na wpuszczenie, po porcji jedzenie i jeszcze większej porcji głasków zalega na swoim kocyku i odsypia zarwaną noc, a ja po tek mieszance książkowo - kociej wyruszam do pracy;-)


Basiku mój kochany dziękuję!!!!

6 komentarzy:

 1. O to ja też się przyłączę! Zaraz coś wyszukam!
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja podlinkuję mój poranek :)
  4 rano całkiem nie dawno, świergoczące ptaszki i ta ch****a kuna skacząca po dachu robiąca mi pobudkę! Jak nic po południu będzie padać, skoro "dziad" przylazł :)

  http://1.bp.blogspot.com/-g4VTgpxr76Y/U6nkywTuMeI/AAAAAAAABMw/3N9NiwJcRwA/s1600/wschod+slonka.jpg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogę wstawić zdjęcie? Jest cudne:)

   Usuń
  2. No pewnie :) wstawiaj! Wysłałabym mailem, ale nie chciało mi się ;p

   Usuń
 3. Dziś schemat poranka był całkiem podobny, tylko książka inna, Ruda wciąż ta sama - odprowadzona po nocnej randce pod samo okno przez swojego rudego kawalera;-)
  Ona teraz odsypia, a ja już w pracy;-)
  Pozdrawiam gorąco znad kubka kawy;-D

  OdpowiedzUsuń