wtorek, 15 lipca 2014

Uwaga! Kto napisze ze mną książkę - kilka uwag!

Kochani mamy małą zmianę w konkursie. Zmiana jest naprawdę niewielka. Otóż na prośbę kilkorga z Was przesuniemy termin przesyłania opowiadań do 5 sierpnia. Głosowanie rozpoczniemy 7. Dziś jeszcze zostaną dodane kolejne opowiadania. Co do korekty. Rozumiem, że błędy przeszkadzają. Ale Wiecie również, że ja korekty się nie podejmę. Nie umiem, nie czuję się na siłach i najzwyczajniej w świecie nie ogarnę. Do sprawdzenia opowiadań zgłosiła się Asia z Siedliska pod Lipami TUTAJ, za co jej bardzo, bardzo dziękuję. Ale sprawdzone będą dopiero do składu tomiku. Więc sami rozumiecie...
Za jakieś dwie godzinki pojawi się kolejne opowiadanie , powinno zostać zamieszczone wczoraj wieczorem, ale okazało się, że wróciłam do domu bardzo późno i padłam jak pies Pluto! Panie Norbercie proszę o wybaczenie:) Na publikacje czeka też opowiadanie Doroty, specjalnie staram się, żeby był odstęp w czasie żeby lepiej się czytało. Jeszcze jest dużo czasu więc możemy sobie na to pozwolić:) Lipcowe serdeczności Wam przesyłam. Wasza MK.

17 komentarzy:

 1. Echh Madzik... ostatnio denerwują mnie ludzie;D rozpędziłam się z pisaniem opowiadania, ale jak sama wiesz ja roztrzepana głowa, sadzę błędy jak roślinki na wiosnę w ogródku, no i jak już zobaczyłam zniesmaczenie bo gdzieś ktoś, błędy, to mnie się odechciało pisać... cóż. Nie jestem idealna, pisarką nie zostanę, radość z zabawy została mi odebrana. buu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aga daj spokój:) Zostaną sprawdzone, a radości nie daj sobie zabrać! W końcu to TWOJA radość! Bij się o nią:)

   Usuń
  2. popieram...szczerze przez chwile zrobiło mi się przykro i nawet chciałam pisać o usunięcie opowiadania... nie robie błędów celowo, używam program do ich sprawdzania a mimo to i tak się pojawiają...choć ja ich poprostu nie widzę...

   Usuń
  3. A ja tam czytając odpowiadanie o Myśce nie zauważyłam żadnych błędów, może aż tak mnie wciągnęło, a komentarz wydaje mi się, że nie był potrzebny.

   Usuń
  4. Dziewczyny nie przejmujcie się! Przecież nie jesteście korektorem ani redaktorem, a sama wiem, że sprawdzać siebie i poprawiać swoje błędy jest niezwykle trudno. Nie warto patrzeć na złośliwe komentarze innych, macie przecież prawo do robienia błędów :))

   Usuń
 2. O, mam więcej czasu ;) Super, bo pomysł mi się dopiero kształtuje ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to niech rośnie zdrowo i nabiera realnych kształtów:) Buziaki Irenko.

   Usuń
 3. Świetnie, że jest więcej czasu :) To bardzo dobra decyzja :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że nikt mi za to głowy nie urwie:)
   Serdeczności.

   Usuń
 4. Pani Magdaleno, nie ma żadnego problemu, w końcu życie pisze różne scenariusze, tak samo jak my w naszych opowiadaniach to robimy:)

  Pozdrawiam.
  Norbert

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Norbercie dziękuję za wyrozumiałość:) Maila dostałam, odpiszę jeszcze dziś:)
   Ciepłe uściski przesyłam.

   Usuń
 5. No, ja chyba i tak nie zdążę, ale dzięki za dodatkowe dni, jest iskierka nadziei :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Asiu wierzę, że się uda! Ba, nie dopuszczam innej możliwości:) I... Czekam!

   Usuń
 6. Dzięki wielkie!!! Ściskam mocno:*
  Natalia

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie konkursy to super pomysł. Ja i tym razem chyba przegapie ale może kiedyś następnym razem dojrzeje.

  OdpowiedzUsuń
 8. Również jestem w gronie tych, którzy uśmiechają się do tego posta ;) Zastanawiałam się jak przeskoczyć problemy czasowe, a tu taka niespodzianka ;D Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Michalino czy my jesteśmy znajomymi na fb? Muszę sprawdzić, chciałabym mieć z Panią bieżący kontakt, a tak byłoby mi łatwiej:)

   Usuń