środa, 31 grudnia 2014

Jeszcze w starym roku...

Jeszcze jest. Choć za chwile ustąpi nowemu. Bawił się z nami, smucił, cieszył. Z policzkami rumianymi niczym jabłuszka przyszedł rok temu. Teraz z długą siwą drogą odchodzi. Robi miejsce nowemu. Jaki był? Właściwie mogę powiedzieć słowami piosenki:

To był rok, dobry rok.
Z żalem dziś żegnam go.
Miejsce da nowym dniom
Stary rok, dobry rok.

Chciałbym Wam kochani życzyć wszelkiej pomyślności. By ten młodzik, który zawita do naszych domów o północy, przyniósł ze sobą jak najwięcej radości, miłości ciepła. By zawsze blisko Was był ktoś kto kocha i rozumie i jest. Szczęścia Wam po prostu życzę. Szczęścia codziennego i świątecznego i łez tych z radości. Dróg prostych i szerokich bez zakrętów. Moi kochani niech to będzie dobry rok, taki za którym, za rok będziemy mogli powiedzieć: z żalem dziś żegnam go... Niech nam się szczęści!
5 komentarzy:

 1. Magdo, dziekuje Ci slicznie za piekne zyczenia, piosenka cudna:) Zycze Tobie i Twoim bliskim pomyslnosci , radosci , milosci i wszystkiego, co najlepsze na Nowy Rok:) Pozdrawiam:) A do mnie za kilka tygodni doleci kolejna Twoja ksiazka i juz nie moge doczekac sie co tam w Malowniczym:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tobie Madziu również szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dużo pomyślności w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego Nowego Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszelkiej pomyślności. Pięknie zapisanych kart nowej książki.

  OdpowiedzUsuń