czwartek, 5 lutego 2015

Uwaga biję na alarm! Informacja dla wszystkich zainteresowanych zbiorkiem!

W poniższym poście zamieściłam wszystkie opowiadania i wiersze, które ostatnio do mnie przyfrunęły. Uzupełniłam też wszystko na stronie "Miłość niejedno ma imię" Jeżeli ktoś wysłał tekst a nie pojawił się do tej pory na blogu poproszę o informację. To po pierwsze. Po drugie bardzo proszę Autorkę opowiadania "Dwie godziny z życia Renaty" o podesłanie imienia, nazwiska, pseudonimu, bo nie wiem jak podpisać tekst:). Chyba że ma zostać anonimowy. Po trzecie przypominam o zasadzie, że tekst opowiadań i wierszy ma być do tej pory nie publikowany. Proszę nie zamieszczać tekstów na swoich blogach, stronach itd. aż do momentu zakończenia konkursu. Można natomiast wstawić odsyłacz do tekstu na moim blogu. Od razu mówię, że nie biegam, nie śledzę, nie sprawdzam, ale dostałam informację, że ponoć jakieś teksty wypłynęły. To reaguję. Po czwarte i chyba ostatnie, kilka osób poprosiło o przedłużenie terminu. Wiem, że potrzeba o dwa trzy dni dłużej. W związku z tym, że ja też ostatnio nieregularnie wstawiałam opowiadania umówmy się, że teksty można przysyłać do 15 lutego. To taki termin ostateczny, mam nadzieję, że już wszyscy zdążą.
Tekst mi wyszedł wyjątkowo oschły i typowo informacyjny... Hmmm... Ale wiecie, że wszystkich Was kocham? Po przyjacielsku rzecz jasna:) To tak żeby było informacyjnie ale inaczej :)  

3 komentarze:

 1. O :) termin przesunięty. Po ciuchu na to liczyłam, ale starałam się zmieścić w czasie :) Madziula, masz wiadomość na facebooku :p prosiłabym o odpowiedź jakąkolwiek, bo Gosia ma niecne pomysły względem Cię, ale więcej nie powiem o!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dwie godziny z życia Renaty autorka Agata Rak pisałam email...

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! Dzisiaj napisałam, ale może jeszcze jakiś szlif się przyda, zdążę na pewno! Przed 15 wyślę wiersz na maila :)
  Pozdrawiam, miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń