czwartek, 20 sierpnia 2015

Tomikowo

Wpadłam żeby zapewnić, że tomik powoli się wysyła. Powoli, bo w międzyczasie urlopujemy, ale do wtorku powinniśmy zakończyć sprawę wysyłki. Jutro wiadomości dotyczące nowej edycji. Czyli będą tomikowe konkrety:) Zapraszam, zajrzyjcie koniecznie, a właściwie to jeszcze dziś będzie relacja ze szlaku i powrót w Bieszczady. Koniecznie chcę Wam opowiedzieć o pewnych miejscach.
A wracając do tomiku "Miłość niejedno ma imię" to żeby nie było, że klątwa odpuściła: wyszła nieco za cienka okładka. Ale jest, wydrukowany, cały i szczerze mówiąc przy wszystkich poprzednich perypetiach to uważam za drobiazg. A oto on w pełnej krasie:


A właśnie, zmienił się wygląd bloga :) Jak Wam się podoba? Może być?

9 komentarzy:

 1. hm... a ja w końcu nie wiem czy jestem wliczona w tomik czy nie :(

  a wygląd bloga dlamnie bardzo na plus, taki przejrzysty i ciepły, przytulny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ tu jest ślicznie! no normalnie nie chce się wychodzić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba podoba :) dawać mi tu tomik :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Super :) Już widzę radość listonosza, ze znów coś dla mnie ma.... on już chyba zacznie chodzić raz w tygodniu z całym plecakiem..... hihi
  Zanim poczytałam o tomiku to najpierw zawiesiłam się na banerku :) Pięknie tu i proszę - nie zmieniaj już bloga na inny adres, domenę czy cokolwiek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i zapomniałam - ten domek na fotce to Twój?

   Usuń
 5. Niedawno odkryłam Pani bloga i Panią. Kupiłam serię Malownicze i czytam pierwszy tomik. Już się zakochałam. Bardzo chciałam kupić też serię Uroczysko, ale widzę, że jest nowa okładka pierwszego tomu. Trzeci też mi wygląda na nową. I mam pytanie, czy drugi tom będzie miał nową okładkę? Bo dopiero wtedy chcę zakupić serię, już z nowymi wersjami okładek.

  Maja Majewska

  OdpowiedzUsuń
 6. Wygląd bloga jak najbardziej wskazuje miłość do pisania i pięknych klimatów. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. pewnie że się podoba, bardzo się podoba;-)

  OdpowiedzUsuń