niedziela, 29 listopada 2015

Ogłoszenie wyniku kalamburów! I zaczynamy zbierać pytania do Pani Kasi :)

Moi Kochani jesteście niesamowici! Duża część z Was odgadła. Naszym gościem w nadchodzącym tygodniu będzie Katarzyna Kwiatkowska. Pierwsza poprawną odpowiedź podała Edyta Sawicka  i do niej powędruje "Zbrodnia w szkarłacie"(adres do wysyłki poproszę na maila). Ale nie martwcie się będzie jeszcze możliwość zdobycia dwóch egzemplarzy "Zbrodni". Ten tydzień będzie należał do Pani Kasi i do Was. Już w tej chwili możecie pomyśleć nad pytaniami jakie chcielibyście Jej zadać, bo zgodziła się na nie odpowiedzieć. A sami przyznacie, że jej książki są po prostu... No boskie są. To oczywiście może stwierdzić ten kto czytał, ale ten kto jeszcze nie miał okazji będzie mógł zdobyć powieść i sporo się podczas tego tygodnia dowiedzieć. I tak rozwiązaniem kalambur oficjalnie rozpoczynamy makatkę. Już dziś możecie zostawić swoje pytania do Pani Kasi pod tym postem. Pytania zbieramy do czwartku włącznie (3 grudnia). Zapraszam, nie krępujcie się :) Można pytać o wszystko :)

P.S. Panią Kasię oficjalnie przedstawię jutro :)

6 komentarzy:

 1. To prawda boskie są! Dzięki Tobie i redaktor Ani, że mnie zmusiłyście do przeczytania!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za nagrodę. Ja jeszcze książki nie czytałam, ale o niej czytałam i słyszałam w radio. Wiem, że kamerdyner w książce zaczytuje się w Marii Rodziwiczównej, którą ja sama czytałam jak byłam nastolatką. Pierwszą moją książką były Czahary. Dlatego również jestem zachwycona, że książka Pani Kasi trafia do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytalam "Zbrodnie w blekicie" a zbrodnia w szkarlacie wlasnie do mnie dotarla i czeka w kolejce na przeczytanie. Pani Kasia tworzy niesamowity klimat w swoich ksiazkach, a zakonczenie nie jest do przewidzenia i to lubie, pozdrawiam obie pisarki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podpisuję się pod tym obiema rączkami :)
  'Zbrodnia w błękicie', jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji:
  http://koominek.blogspot.com/2015/07/katarzyna-kwiatkowska-zbrodnia-w-bekicie.html

  I 'Zbrodnia w szkarłacie' poznana dosyć niedawno z wyjątkową, znaną już wcześniej dawką miłych literackich doznań :)
  http://koominek.blogspot.com/2015/08/katarzyna-kwiatkowska-zbrodnia-w.html

  I chyba jest jeszcze coś pióra Pani Kasi, czego jeszcze nie znam... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam!
  Moje pytania do pani Katarzyny Kwiatkowskiej: Który z kryminałów Agathy Christie jest pani ulubioną pozycją, do której pani chętnie wraca i dlaczego? Nie czytałam dotychczas żadnej pani książki. Jestem ciekawa w jaki sposób, w postaci trzech argumentów, zachęciłaby mnie pani do sięgnięcia po którąś z książek. I ostatnie pytanie jak brzmi pani życiowe motto? Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 6. Z twórczością Pani Kasi jeszcze nie miałam okazji się zapoznać więc ni jak nie wpadłam że to o niej ta zagadka, ale z chęcią sięgnę po jej książki ;-)

  OdpowiedzUsuń