czwartek, 3 marca 2016

Kilka informacji i spraw bieżących

Zacznijmy od zaległych wyników konkursu  w którym do wygrania były dwa egzemplarze powieści Reni Kosin "Sekret zegarmistrza". Po długimi wnikliwym namyśle Renata wybrała dwie odpowiedzi. I tak książki wędrują do Kingi Kosiek za opowieść o pozytywce i do Eli za podzielenie się z nami historią o pierścionku, który przetopiono i zrobiono z niego trzy mniejsze. Serdecznie Wam kochane dziewczyny gratuluję i czekam na adresy do wysyłki (wyślijcie mi proszę na maila).
Teraz makatkowe sprawy bieżące. Sakiewka z pytaniami się napełniła, poleciały już do pani Doroty i w weekend pojawią się odpowiedzi a wraz z nimi pani Dorota wyłoni autora najbardziej frapującego pytania i do niego poleci Primabalerina. W niedzielę też ogłosimy kto zostaje zwycięzcą w muzycznym konkursie (jakby ktoś jeszcze chciał wziąć udział to przypominam, że odpowiedzi można udzielać do jutra do 24:00, a pytanie konkursowe jest TUTAJ). Ponadto została jeszcze jedna zupełnie niezagospodarowana Primabalerina i jutro pojawi się ostatnia szansa by ją przygarnąć.
A skoro już mowa o konkursach to pamiętacie o tym na blogu Reni Kosin? Trwa do 5 marca a do wygrania jest gruba księga w złoconej oprawie i jedna z dowolnie wybranych powieści Renaty. Księga jest apetycznie pusta i czeka na kogoś kto zapełni ją wspomnieniami, a może rodzinnymi przepisami? albo czymś zupełnie innym. W każdym razie piękna jest. Zresztą sami zobaczcie na zdjęciu. Informacje o konkursie TUTAJ
Dobrze to chyba na tyle jeżeli chodzi o sprawy organizacyjne... Aha, ode mnie wszystkie wysyłki na które czekacie wyjdą w poniedziałek. Całus wielki dla wszystkich i zapraszam jutro popołudniu na kolejne Makatkowe pytanie.

4 komentarze:

 1. Ty mi lepiej powiedz czy wiesz kiedy się nowa Twoja książka ukaże, jakieś wstępne info?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O! Też mnie interesuje odpowiedz na to pytanie : )

   Usuń
 2. Bardzo, bardzo się cieszę:-)! Dziękuję:)!!! Moja pozytywka przyniosła mi szczęście:)!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń