poniedziałek, 13 czerwca 2016

No to lecimy. Fotki potraw i kilka informacji o tym co się będzie działo i dlaczego warto do mnie intensywnie zaglądać:)

I tak moi kochani do wczoraj można było przysyłać potrawy do szczególnego konkursu (szczegóły TUTAJ). Dziś razem z Krysią podejmiemy decyzję czyja potrawa zagości na kartach jej najnowszej powieści. Tymczasem poza przepisami i opisami potraw dwie panie dołączyły zdjęcia, które przedstawiam z największą przyjemnością (i panie i fotki:)). 
Oto kasza jaglana ze szparagami fetą i pomidorami suszonymi.
Autorką tej propozycji jest pani Marzena Pająk.


A to z kolei krewetki w białym winie z czosnkiem i pietruszką
(z dodatkiem grillowanej cukinii z suszonymi pomidorami).
Autorką tego niewątpliwie wyśmienitego dania jest pani
Gosia Krzyżak :)
No i zrobiłam się głodna. A że właśnie heroicznie postanowiłam przejść na dietę czekają mnie niezłe katusze. Ale wracając do konkretów. Tak jak już wspomniałam wyniki konkursu ogłosimy jutro. A dziś i jutro i pojutrze... Właściwie przez cały tydzień jeszcze zapraszam, bo będą konkrety w sprawie najnowszej akcji "Kto napisze ze mną książkę", będzie trochę opowieści o "Marzeniach i nadziejach i konkurs, związany z konkretnie tą powieścią, bo żadnego jeszcze nie było, będzie kilka słów... A zresztą co ja będę pisać. Zaglądajcie :) A widzieliście, że blog ma już 908 863 wejścia? Dziękuję Wam za to pięknie! I chyba jak osiągniemy okrągły milion będzie trzeba zrobić coś dużego, coś pięknego... Nie wiem jeszcze co by to miało być ale pomyślę:) A na razie pięknego dnia Wam życzę! I wy mi życzcie tego samego i weny, bo wiecie, piszę i potrzeba mi dobrych myśli w każdych ilościach.     

3 komentarze:

  1. Pani Magdaleno życzę pozytywnej energii, weny i czekam na kolejne wpisy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na widok takich pyszności mam od razu ślinotok!

    OdpowiedzUsuń
  3. Ślę pozytywne fluidy by wena była ***********

    OdpowiedzUsuń