środa, 13 lipca 2016

Eeee no po prostu umarłam!

Obrazek jest po prostu na dzień dobry:)
Ludzie kochani, ja wszystko rozumiem... Stop. Jednak nie wszystko. Proszę oto fragment dzisiejszego maila: "Pani jest oszustką. W jednej z pani książek jest takie zdanie: Trafię. Pani i tak ma mnóstwo pracy. Na pewno już je kiedyś czytałam w innej książce. Przepisywać to każdy umie!" No po prostu mnie zatkało. Jedyne co mogę to z niedowierzaniem zapytać, naprawdę? Naprawdę to nie żart? To tak w ramach przedpołudniowego rozbawienia wszystkich. Nie wiem czy mogę Wam życzyć miłego dnia, bo na pewno już mnóstwo ludzi robiło to przede mną :) Jednak zaryzykuje i wam pożyczę wszystkiego co najlepsze:) Opóźniona fasola będzie. Pamiętam, tylko doba nie chce mi się wydłużyć :)


8 komentarzy:

 1. Powtórzę za panią: eeee? Pisarz to ma jednak klawe życie!
  Krysia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tylko pogratulować temu Komuś dobrej pamięci. Pozdrawiam. Czy na pewno mogę pisać po raz setny - Pozdrawiam to już było hi hi

  OdpowiedzUsuń
 3. hahahahahaha.....padłam i nie mogę się pozbierać;-)
  no naprawdę jak tak możesz bezczelnie przepisywać;-D

  swoją drogą to ludzie mają fantazję;-)
  mimo wszystkich wcześniejszych powtórzeń, życzę Ci Kochana bardzo miłego dnia z uśmiechem na ustach;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Magdo, pozdrawiam i zycze milego dnia, najlepiej to machnac reka na takie wiadomosci...szkoda czasu i nerwow. Samych radosci:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Magda byś się wstydziła! Tak bezczebelnie zrzynać od innych! W ogóle jak śmiesz się wypowiadać w języku polskim? Wiesz, że to plagiat? tyle słów wypowiadać? :D płakłam aż śmiechłam haha :D mają ludzie fantazję... Bo fantazjaaaa, fantazjaaaaa, bo fantazja jest do tegooooo aby bawić się, aby bawić się, aby bawić się na całegoooooo... FANTAZJAAAAAAA :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj, ktoś chyba dnie całe spędził na szukaniu dziury w całym. A ja Pani dziękuję złożenie mi gratulacji na facebooku. To bardzo miłe.

  OdpowiedzUsuń
 7. To by oznaczało, że robimy plagiat kiedy piszemy, kiedy mówimy, bo ktoś już wcześniej napisał takie litery, zdanie, wypowiedział takie słowa. Najlepiej byłoby nic nie robić. Przestać też mówić, bo jak ktoś już coś powiedział ja tego powiedzieć nie mogę, nie mogę napisać, bo to plagiat. Straszne. Ktoś chyba się nudził pisząc do Pani coś takiego. Proszę się nie przejmować, bo my prawdziwi fani stoimy za Panią murem. :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. A mnie to szczerze rozbawiło :D

  OdpowiedzUsuń