czwartek, 26 stycznia 2017

Dom, który Was będzie witał :)

Dzisiaj zdjęciowo. Poniżej fotografie zrobione w naszych ukochanych górach. Właśnie gdzieś tam jest Uroczysko Majki i Wymarzony dom Magdy. Gdzieś tam stoi również nasz przyszły dom, do którego kroczek po kroczku się przybliżamy. Mam nadzieję, że już niedługo będę otwierać oczy, patrzeć przez okno i widzieć takie widoki jak na poniższych zdjęciach. To moje największe marzenie. Dom, który czeka na nas, który do wspomnień, które już przechowuje w ścianach, szybach, starych piecach doda za jakiś czas nasz śmiech i nasze łzy, choć mam nadzieję, że jeżeli chodzi o te ostatnie to w większości będą płynąć ze szczęścia. Już wiem jak będzie się nazywał, wiem, że w najbliższym czasie na wzór włoski poproszę o to by na ceramicznej płytce mi te nazwę wymalowano. Trzymajcie proszę za to kciuki. By się spełniło i żebym już niedługo mogła otworzyć przed Wami drzwi i zaprosić Was do naszego wymarzonego domu, który każdego z Was będzie witał słowami: miło mi :)  
na szlaku

Pod Łabskim Szczytem

Willa Jaskółka w Szklarskiej Poręb

Z Tyśkiem :)

Jak wyżej :)

Woda spływała szlakiem i chlupotała w butach....

Do przodu...

A w dole Śnieżne Kotły

Za Boga nie moge sobie przypomnieć gdzie były
te ruiny... Ale przypomnę i napiszę.


Zamek Książ

A tutaj zamek inne ujęcie

Szlak przy Zamku Książ mostkami

Jak wyżej, idzie się w koronach drzew.Książ...

Willa Anna

Wysoki Kamień

W górach jest wszystko co kocham :)

12 komentarzy:

 1. Krótko mówiąc, będziemy sąsiadkami;)))))))))) A ja się chciałam wyprowadzić, w takim razie pozostanę na moim Dolnym, bo skoro zamierzacie się sprowadzić... a u nas mają utworzyć winiarnie, w sensie człowiek kupił w mojej wsi ziemię i będzie winogrona na wińsko sadził, więc i winiarnia będzie. To Madzik prawie jak Toscania!:) I do kociołka będzie co podlać, jak nam zabraknie, pójdziemy po sąsiedzku...;)

  OdpowiedzUsuń
 2. To będzie tak daleko :( No ale życzę Ci wszystkiego dobrego gdziekolwiek będziesz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rany, trzymam kciuki, żeby się udało. Najpiękniejsze co może nam się przydarzyć to spełnianie marzeń:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne zdjęcia :) kocham góry, również marzę aby tam zamieszkać. Mieć je na co dzień, patrzeć na nie nawet z okna.Trzymam kciuki za realizację Pani marzeń :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Magdo, trzymam kciuki aby wszystko pomyslnie potoczylo sie i Twoje marzenia jak najszybciej sie spelnily. Piekne miejsce i jestem przekonana, ze bedzie Wam tam cudownie:) ja marze o domu nad jeziorem i wiem, ze kiedys to marzenie sie spelni:)Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kocham te widoki, te góry i cały Dolny. Tutaj czuję się jak bym się tu urodziła :)Magdo, życzę ci, żeby twoje marzenie spełniło się jak najszybciej, a skoro tyle osób cię wspiera dobrymi myślami, to musi się udać - prędzej, czy później. Mam nadzieję, że gdzieś tam się spotkamy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Aż mnie zatchnęło: moje ukochane góry, które rok w rok penetrowałam przez kilkanaście lat z rzędu (tylko z poziomu Karpacza)- aż spenetrowałam całe. Życzę wam spełnienia tego marzenia, bo nie ma lepszego miejsca na wymarzony dom.:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Życzę a nawet wiem że się to już spełnia:))) mamy te same marzenia ,te same miejsca ,te same odczucia co do gór:) więc... Cieszę się że jesteś już tak blisko.Kiedys dołączę tam ja ;) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Trzeba by Sherlocka Holmesa do odkrycia tożsamości...

   Usuń
 9. Dziękuję Wam pięknie za ciepłe myśli, za to, że trzymacie kciuki, że jesteście razem ze mną i mi kibicujecie :)
  Jesteście kochani!

  OdpowiedzUsuń