piątek, 26 lipca 2013

Bez komentarza!


Cóż widać skoro są tacy co mówią o polskich obozach koncentracyjnych nie należy się dziwić, że pojawili się też tacy co to piszą o niemieckiej Irenie Sendlerowej.
Miało być bez komentarza, ale nie mogłam się powstrzymać...
Tekst pochodzi STĄD

11 komentarzy:

 1. Nie wierzę! Chociaż racja, są "polskie obozy śmierci", to i takie debilizmy... Mam jednak nadzieję, że takich niedouków jest mniej niż świadomych ludzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie w takich sytuacjach przeraża to, że są tacy co to przeczytają i bezapelacyjnie uwierzą. I nie będzie im się chciało wnikać czy to prawda czy nie. I za moment usłyszymy o tym jak to Sendlerowa ratowała dzieci przed Polakami. Przecież dla dużej części ludzi Internet to jedyne i pewne źródło informacji, bo skoro się pisze to się chyba wie.

   Usuń
 2. Jezus Maria, nie wiem co pisać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo tutaj zgodzę się z Agnieszką: trudno coś takiego skomentować.

   Usuń
 3. Głupotę i nieprawdę trudno komentować .

  OdpowiedzUsuń
 4. W końcu Kopernik też była kobietą. Na końcu będzie tak , że to polacy zabijali samych siebie! Pfuuu na tych co wypisują owe noty!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ech... za kilka lat historia będzie całkiem przeinaczona. Źli Polacy - dobrzy Niemcy...

  OdpowiedzUsuń
 6. .......już żadnych świętości na świecie nie ma.....
  masz racje że więcej znajdzie się takich co przeczyta i uwierzy, a mało kto zechce sam poszukać jak było naprawdę....aż nie chce się myśleć do czego to wszystko prowadzi.....szczerze to, aż płakać się chce jak się czyta takie rzeczy.....

  OdpowiedzUsuń