niedziela, 28 lipca 2013

Takie lato... Co wy na to?

Bo ja całkowicie jestem na tak! chciałoby mi się w tym lecie zanurzyć po czubek głowy. Pięknie wygląda na tych obrazach. Tak sielsko i swojsko. Kwiaty, książki, woda, spacery, aż by się chciało krzyknąć: chwilo trwaj! To co krzyczymy?
8 komentarzy:

 1. Jeżeli się nie mylę, to chyba głównie impresjonizm, prawda?
  A ja właśnie dostałam od męża na urodziny album z secesją. Siedzę, oglądam i się zachwycam, a w wyobraźni już planuję podróż do Barcelony. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pełne cudownego, bajecznie sielskiego nastroju sa pokazane przez Ciebie obrazy Madziu. W tej malarskiej rzeczywistości nie ma zniewalającego, ogłupiajacego upału, zjadliwych baków ani komarów. Tylko sam czar lata i cudownie, ze tak własnie jest, bo we wspomnieniach o nim własnie te piekne chwile zapiszą sie najmocniej.
  Uściski poranne zasyłam!:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Obrazy są przepiękne! :) Chciałabym mieć taki chociaż z jeden na ścianę:) Co do lata, to ja już tego czegoś co u nas panuje mam serdecznie dosyć:( 35 na plus mnie dobija i.. mówię takiej temperaturze stanowcze NIE.
  Jedyne pocieszenie to takie,że będą piękne spektakularne BURZEEEE :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Trwaj chwilo trwaj jesteś taka piękna;-)
  U mnie żar się leje z nieba jak w całym kraju pewnie, nic tylko leżeć plackiem z książką w ręku, co też zamierzam czynić dzisiejszego popołudnia;-)
  serdeczności przesyłam słońcem malowane;-)

  OdpowiedzUsuń