środa, 30 lipca 2014

Ostateczny termin, proszę nie bijcie:)

Moi drodzy, wiem, że to kolejna zmiana, ale dostaję od Was sporo listów z prośbą o przesunięcie terminu konkursu do połowy sierpnia. Część z Was wyjeżdża na urlopy, część, ma w domu wakacyjny ubaw z potomstwem i się nie wyrabia... Niby już raz przesunęłam termin, ale w związku z prośbami z,mienię go po raz ostatni. Ostateczny. Opowiadania można przesłać do 15 sierpnia.  Do 24:00. Mam nadzieję, że nie będziecie bić ani strzelać:) Serdeczności środowe Wam przesyłam i zapraszam serdecznie na spotkanie w Darłówku:) Już w piątek (1 sierpnia) o 16:00.

10 komentarzy:

 1. Ach, myślę, że może to i dobrze ;) Malowniczych historii będzie więcej, szerszy uśmiech zagości na buziach czytelników ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, dziękuję bo już miało mnie nie być, moim domem zawładnęły dzieciaki i mamy ubaw o pachy ale zero czasu na pisanie ;)))

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja tu dyszę nad klawiaturą, żeby się wyrobić na czas... dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Madzia:-), wiedziałam, że tych masz po prostu dobre i miłosierne serducho;-))), jak przystało na "znającą Józefa";-):-*! Buziaki:-):-*!!! - Kinga K.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam Pani Magdo, dwukrotnie wysłałam do Pani moje opowiadanie jednak pozostalo bez odpowiedzi. Czy byłaby Pani uprzejma zerknac na swoją pocztę i podjąć decyzję odnośnie mojego opowiadania? Pozdrawiam Magda Kaczmarczyk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Magdo,
   Wszystkie opowiadania będą opublikowane. Spokojnie. pojawi się lada moment:)
   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Pani Magdo, opowiadanie ukazało się już jakiś czas temu. Podsyłaqm link.
   http://magdalenakordel.blogspot.com/2014/07/magia-przepowiednia-i-malownicze.html
   Dzisiaj trafiło też wraz z innymi do zakładki.
   Pozdrawiam

   Usuń
  3. Bardzo dziękuje Pani Magdo, widocznie mi to umknęło, przepraszam za zamieszanie i pozdrawiam. Magda Kaczmarczyk

   Usuń
 6. Aaaaaaa!!!!! zwariuje!!!! 16 stron napisałam!!!! :D i na 1 stronie nie mieszczę się z limitem znaków do 1800 :D chyba, że mają być bez spacji...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uporałam się ze stronami... 14 stron Worda robię ostatnie poprawki...

   Usuń