czwartek, 26 listopada 2015

Zapowiedź Makatki, nowy cykl, nowa zabawa nowe konkursy! I jeszcze kilka informacji.

Kochani zacznijmy od spraw bieżących. Przesyłki dziś/jutro poszły/pójdą do następujących osób:
Malwina K
Arek K
Andrzej M
Rafał S
Renata B
Magdalena G
Pani Haniu, poproszę o adres na fb :) Bo zagubiłam, taka ze mnie gapa.
Jeżeli jeszcze ktoś czeka na coś ode mnie niech pisze :) A właśnie jeżeli ktoś miałby ochotę zakupić ode mnie którąś z książek na prezent, z dedykacją rzecz jasna też piszcie. Będzie mi bardzo miło.

Druga sprawa to Szuflandia. Jest, pamiętam, czekamy tylko na eksperta. Pojawi się lada dzień. Do listopadowej odsłony nadesłaliście 5 tekstów. Jest jeszcze miejsce na dwa więc jeżeli ktoś by chciał odkurzyć swoje szuflady czekam :)

A teraz chciałabym zaprosić Was do nowego blogowego cyklu: Makatka z... I w zależności od mojej fantazji i tego kim będą moi i wasi goście będziemy przez tydzień bliżej poznawać osobę, może miejsce, które stworzyła, książki które napisała. W czasie każdego ze spotkań będzie można coś wygrać. Wiadomo, że jak pisarz to powieść/powieści jego autorstwa a jak trafi się ktoś inny? Czas pokaże :) Pierwsza Makatka pojawi się w poniedziałek 30 listopada, Ale zanim przedstawię Wam naszego pierwszego gościa proponuję Wam zabawę w skojarzenia. Co jakiś czas aż do niedzieli do 17 będę wstawiała coś, co powinno naprowadzić Was na to kto lub co pojawi się na Makatce. Waszym zadaniem będzie odgadnąć nazwisko, nazwę... Tym razem od razu powiem, że to będzie ktoś :). Ale nawet jak zaczynacie się domyślać, nie dzielicie się podejrzeniami aż do niedzieli do godziny 17. Wtedy piszecie wasze propozycje. Ten kto pierwszy poda prawidłową odpowiedź z miejsca wygra.... Teraz nie mogę napisać dokładnie co, bo bym zdradziła tożsamość naszego gościa. Ale to że wygra jest pewne. Pierwsza podpowiedź pokaże się jeszcze dziś, wstawię specjalnego posta, w którym co jakiś czas będzie przybywać wskazówek. Mam nadzieję, że włączycie się do zabawy i że mój pomysł przypadnie Wam do gustu.

Dla tych którzy jeszcze nie zauważyli podpowiedzi  już są TUTAJ


11 komentarzy:

 1. Już zacieram ręce ze zniecierpliwienia! Lubię tutaj zaglądać, bo tu zawsze się coś dzieje.
  Krysia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Madziu, wywołujemy się telepatycznie. Ja wpadłam na pomysł nowego opowiadania Ty ogłaszasz, że można jeszcze wysłać coś do szuflandii. A pomysł jest świeży i muszę upuścić swoje myśli na kartkę. Tylko nie wiem ile mam czasu 😉
  Pozdrawiam Cię cieplutko, Magducha

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysł świetny. Juz jestem ciekawa pierwszego gościa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A już bym chętnie obstawiła kto. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ech i kolejny konkurs w którym nie mogę brać udziału:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie to organizujesz byśmy się w zimowe wieczory nie nudzili :)

  OdpowiedzUsuń
 7. no pomysł doskonały;-)
  już się nie mogę doczekać całej realizacji;-)

  OdpowiedzUsuń