poniedziałek, 21 listopada 2016

Kilka informacji i zapowiedź konkursu :)

Kochani ja tylko w celach informacyjnych. po pierwsze chciałam przypomnieć o tym, że dzisiaj jest ostatni dzień głosowania na opowiadania. Głosujemy do 24:00. Po drugie wiem, że Jury zakończyło obrady i już wiadomo jakie są wyniki :) Znaczy ja wiem, ale będę potworem i nie powiem. Ogłosimy wszystko dopiero jutro wieczorem. Po trzecie na fb, na mojej oficjalnej stronie za momencik ruszy konkurs. Tym razem na nowe domy czekają dwie "Tajemnice bzów" i dodatkowo małe ale ściśle powiązane z Leośką (bo lwowskie) coś:). Muszę Wam powiedzieć, że lubię Leośkę. I jej historię. Może dlatego, że właściwie większość zdarzeń w niej opisywanych wydarzyła się naprawdę. Owszem zadbałam o to żeby wszystko przeniosło się do Lwowa i jego okolic. A potem do wojennej Warszawy ale ludzie, to co im się przytrafiło pozostali prawdziwi. Leśniczówka, w której mieszkali dziadkowie Leośki, historia dziwnego ducha, miejsca we Lwowie, nawet historia służącej, którą przyprowadził tata Leontyny a wtedy jeszcze Zośki, to wszystko prawda. Więc kto chętny do przytulenia "Bzów"? Zapraszam na fb :) Przypominam, że już niedługo Mikołajki, można kogoś obdarować :) I w tym wypadku nie zapominajcie też o Aniele. Poleca się do mikołajkowych paczek:)

A poniżej zdjęcia Leośki i lwowskich magnesów. To właśnie one są owym czymś dodatkowym i lwowskim.  Wspominałam Wam już, że mój mąż niedługo otwiera sklepik? Jeżeli nie to właśnie wspominam :) Będzie można kupić fajne lwowskie kubeczki, magnesy, rzeczy wycięte z drewna :) Na przykład takie napisy:
 A teraz wracajmy do Leośki. Obfotografowałam książki i magnesy. I zapraszam na fb :)


6 komentarzy:

 1. NO PIĘKNE CUDA, CUDEŃKA PANI MADZIU ! - NO TO PĘDZiM ;-))
  pozdrawiam pięknie

  OdpowiedzUsuń
 2. Prześliczne! Już się zapisałam, dzięki Basi, co komentuje powyżej.;)

  OdpowiedzUsuń
 3. O proszzzz :) ciekawam ja tego sklepiku :P na zamówienie też będą produkowane magnesiki? Np jakbym chciała swą narcystyczną facjatę? :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten tomik będzie wspaniały. :) Na szczęście "Tajemnicę Bzów" posiadam. :)

  OdpowiedzUsuń