środa, 23 listopada 2016

Okładki, okładeczki, okładziska!!!

Okładziska, bo są mroczne :) Kochani to teraz przystępujemy do kolejnego etapu czyli prezentacji okładek i zamawiania tomików. Po kolei. Poniżej zamieszczam proponowane okładki podpisane numerami. Za chwileczkę z boku bloga, po prawej stronie pojawi się ankieta z numerkami i tam proszę o głosowanie na tę, która najbardziej się Wam podoba.
W tomiku jak już zapewne wiecie znajdą się wszystkie opowiadania (poza jednym, bo dziś dostałam maila od pani, która poprosiła o to by jej opowiadanie wycofać). Ci którzy zostali wyróżnieni dostają z miejsca po dwa egzemplarze. A pozostali mogą sobie zamówić dowolną ilość (wyróżnieni również mogą domówić jak również wszyscy, którzy mają ochotę tomik posiadać).
Jeden egzemplarz kosztuje 15 złotych + koszty wysyłki. Zamówienia proszę już nadsyłać na mój adres mailowy: magdakor@vp.pl
Mam tylko gorącą prośbę, laureaci niech zaznaczą, że są zwycięzcami. Czyli jeżeli ktoś na przykład jest wyróżniony ale chce zamówić dodatkowo powiedzmy cztery tomiki proszę napisać 2 wygrane + cztery. Żeby uniknąć ewentualnych pomyłek.
Staram się to wszystko w miarę szybko ogarnąć, bo wiem, że część z Was przeznaczy tomiki na prezenty więc ważne żeby dotarły do Was jak najszybciej. Tym razem tempo będzie ekspresowe :)
To teraz lecimy z okładkami (zdjęcia oczywiście w wersji testowej, w momencie wybrania konkretnej okładki zakupimy i będzie profesjonalnie :)):


Okładka numer 1

Okładka numer 2

Okładka numer 3

Okładka numer 4

Okładka numer 5

Okładka numer 6

Okładka numer 7

Okładka numer 8

Okładka numer 9

Okładka numer 10

Okładka numer 11

Okładka numer 12

Okładka numer 13

Okładka numer 14

Okładka numer 15

Okładka numer 16

19 komentarzy:

 1. Kurcze, ale dlaczego one są w jednej kolorystyce? :D rozumiem, że miały być o przeszłości i straszno, ale ten. Nie wiem. Możecie mnie znielubić. No jak z norweskiego thrillera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszę zgodzić się z Bruchalkiem.

   Usuń
  2. Nie koniecznie miały być o przeszłości. Miały być inspirowane starymi zdjęciami. Dopiero później powstał tytuł, dla mnie nie najszczęśliwszy. ;) Też chętnie zobaczyłabym inne okładki. Bardziej tajemnicze, mniej mroczne. ;)

   Usuń
  3. Jest więcej. Teraz zdecydowanie lepiej. :D

   Usuń
  4. 14, która wygrywa też do najweselszych nie należy... to już lepiej ta 7...

   Usuń
 2. Jak 1 nie wygra to się osobiście pochlastam! :D <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 3. trochę smutne.. :( ale wybrałabym jakiąś bez kobiety na okładce. Zbyt dużo takich ostatnio :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Smutno tu. Może trochę więcej kolorów? Ogółem są fajne, ale czegoś mi w nich brakuje...

  Buziaczki! ♥
  Zapraszam do nas 😍
  Świat oczami dwóch pokoleń

  OdpowiedzUsuń
 5. Żeby na zawał nie zejść, to chyba zdjęcie nr 1.
  Serdeczności zostawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. I Ja stawiam na jedynkę , pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Moim zdaniem, pierwsza lub siódma okładka najszybciej zaciekawią czytelnika. Mówi się, żeby nie oceniać książki po okładce, ale nie oszukujmy się... ilu ludzi tak naprawdę nie zwraca na nią uwagi?

  Głos oddany.

  OdpowiedzUsuń